Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel, global çapta yapılan denetimlerde, dünya çapında en üst segmente sahip olan 33 Wyndham Grand arasından birinci oldu.

Tüm otellerde kalite güvencesini ölçümlemek amaçlı, bağımsız kuruluşlarca gerçekleştirilen denetim sonucunda Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel, Wyndham Hotel Group EMEA (Avrupa, Ortadoğu ve Afrika) bölgesinde tüm alt segmentleri içeren 441 otelden üçüncü, dünya çapından en üst segmente sahip olan 33 Wyndham arasından ise birinci oldu.

Yılda bir kez gerçekleştirilen denetimlerde Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel, 5 kategorinin 3’ünde 100 üzerinden 100 puan almayı başardı. Otel temizlikte 100, yiyecek ve içecekte 100, servis hizmetinde de 100 puan alarak ortalamada 96.65 notu yakalayarak en yüksek puanı almaya hak kazandı.

-“DÜNYA STANDARTLARINDA BİR OTELİZ”-

Hizmette kalitenin önemini özellikle vurgulayan Genel Müdürü Mustafa A. Alparslan “Otelin tüm bölümlerinin kalite güvenliği ciddi şekilde incelendi. Wyndham Grand Kalamış Ailesi olarak kullandığımız malzemelerden sunuma kadar dünya standartlarını taşıyan bir otel olduğumuzu tescilledik” dedi.

-“WYNDHAM HOTEL GROUP İÇİN BİR GURUR KAYNAĞI”-

Otelde gerçekleşen ve denetimde emeği geçen tüm çalışanların biraraya geldiği özel günde, sertifika Wyndham Hotel Grup Franchise Operasyon Merkezi and Orta ve Doğu Avrupa Direktörü İlhan Köse tarafından takdim edildi. Köse, elde edilen bu başarıda otel ekibinin göstermiş olduğu özverili çalışmanın ve aidiyet duygusunun önemini vurguladı. Wyndham Hotel Group için de bu elde edilen skorun bir gurur kaynağı olduğunu belirtti.