Altındağ Belediye Başkan Veysel Tiryaki, mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi. Altındağ’da görev yapan 38 mahalle muhtarıyla Ulucanlar Cezaevi Kültür Sanat Merkezi toplantı salonunda buluşan Başkan Tiryaki, talepleri dinledi. 

Başkan Tiryaki, Altındağlı muhtarlarla yaptığı toplantıda ilçenin daha da ileri gitmesi için atılması gereken adımlar üzerinde durdu. Muhtarları tek tek dinleyen Başkan Veysel Tiryaki: “Vatandaşların istekleri bizim için çok önemli” dedi.
Başkan Tiryaki, muhtarlarla gerçekleştirdiği toplantıda Altındağ’ın kısa süre içinde büyük mesafe kat ettiğinin altını çizdi. Altındağ Belediyesi olarak sorumluluklarının farkında olduklarını söyleyen Tiryaki, vatandaşa hizmeti esas aldıklarını belirtti. Başkan Tiryaki, eksiklerin giderilmesi adına gece gündüz çalıştıklarını ifade ederek vatandaştan gelen taleplerin asla göz ardı edilmediğini vurguladı. Altındağ’da birlik ve beraberlik içinde büyük bir aile olduklarını kaydeden Tiryaki, her geçen gün daha güçlü bir hale geldiklerini dile getirdi.
Başkan Tiryaki sözlerine şöyle devam etti: “Günümüzün en büyük problemi madde bağımlılığı. Altındağ Belediyesi olarak bu durumun önüne geçmek istiyoruz. Çocuklarımız uyuşturucu maddeden uzak kalsın diye projeler üretiyoruz. Spor alanları yapıyoruz, kentsel dönüşüm projeleri üretiyoruz, ilçeye yeşil alanlar kazandırıyoruz, gençlik merkezlerinde hizmet veriyoruz. Bunların hepsi çocuklarımız için. Geleceğimizin sağlam temeller üzerine kurulması için…” Altındağ’da kat edilen mesafenin çok açık görüldüğünü söyleyen muhtarlar ise öncelikli olarak Başkan Tiryaki’ye teşekkür ettiler. Muhtarlar, daha sonra da tek tek söz alarak kendi mahalleleri ile ilgili sorunlarını dile getirdi. Sorunları not eden Başkan Tiryaki, en kısa zamanda tüm sorunlarla ilgilenileceğini belirtti.

FACEBOOK YORUMLARI