Gençlerbirliği teknik direktörü İbrahim Üzülmez: Bu takım her şeyin en iyisini hak ediyor.  Gaziantep deplasmanından 3-1 galip dönmek kolay değil. Biz istiyoruz, çalışıyoruz ve karşılığını alıyoruz.

Gençlerbirliği Teknik Direktörü İbrahim Üzülmez, deplasmanda Gaziantepspor’u 3-1 yendikleri maçla ilgili olarak yaptığı değerlendirmede, disiplin içerisinde hareket ederek, zorlu deplasmandan başarıyla ayrıldıklarını söyledi. Saha içerisinde baştan sona ikili mücadeleleri kazanmaya ve üretmeye çalıştıklarını ifade eden Üzülmez, “Dolayısıyla bunları yaptığınız zaman sonuç da arkasından geliyor. Gaziantep ekibi için karşılaşma biraz daha zordu. Onlar maçı kazanıp, alt sıralardan kurtulmak istedi ama biz başarılı olduk” dedi.
Maçta iyi bir mücadele ortaya koyduklarını vurgulayan Üzülmez, şöyle konuştu: “Futbolculara, Gençlerbirliği armasına yakışır bir futbol oynadıkları için teşekkür ederim. Kalan 4 maçta da üstümüze düşen görev neyse onu yapacağız. Bu takım her şeyin en iyisini hak ediyor. Gaziantep deplasmanından 3-1 galip dönmek kolay değil. Biz istiyoruz, çalışıyoruz ve karşılığını alıyoruz.”