Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, “Hepimiz Ankara’ya hizmet ediyoruz, aramızda bilgi alışverişi yapmalıyız. Uzlaşmalı, doğruda birleşmeliyiz. Sizin sırt sırta mücadelenizin tüm yurda örnek olmasını diliyorum. Ülkemize hep birlikte sahip çıkmalıyız” dedi.Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Zabıta Haftası kutlamaları sürerken Başkent Zabıtasına jest yaptı. 75. Yıl Hipodromu yanındaki ağaçlandırma alanına hatıra ormanı yaptıran Yaşar, zabıtalarla birlikte ağaç dikti.
Yenimahalle Belediyesi’nin zabıta teşkilatına armağan ettiği 189’uncu yıl Ankara Zabıta Koordinasyon Kurulu Hatıra Ormanı’nda 500’e yakın kara çam düzenlenen törenle toprakla buluşturuldu.
Ankara’da görev yapan zabıtaları bir araya toplayan ağaç dikme töreninde, eline kazmayı alan heyecanla ağacını dikti. Dikilen ağaçlara özenle can suyu verilirken Ankara Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanı Abdurrahman Karabudak, Başkan Yaşar’a destek ve ilgisi için tüm zabıtalar adına teşekkür etti.
Başkent zabıtasının uyum içerisinde çalışmasının Ankara halkına daha iyi hizmet verilmesi açısından çok önemli olduğunun altını çizen Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, “Sizin sağladığınız bu birlikteliği ve uyumu çok önemsiyorum. Bu birlik, beraberlik Ankara’yı daha iyi noktalara taşıyacak. Hepimiz Ankara’ya hizmet ediyoruz, aramızda bilgi alışverişi yapmalıyız. Uzlaşmalı, doğruda birleşmeliyiz. Sizin sırt sırta mücadelenizin tüm yurda örnek olmasını diliyorum.