Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar,  Okullararası Türkiye Halter Şampiyonası’nda Türkiye 2’inci olan Dr. Ümit Yaşar Akyol Ortaokulu öğrencileri, 14 yaşındaki Buse Nur Şahin ve 12 yaşındaki Emel Nur Aslan’ı makamında ağırladı.

Kendilerini şampiyonaya hazırlayan Beden Eğitimi Öğretmeni Talat Bayam ve Okul Müdürü Feda Şamil Özbaş ile birlikte Yaşar’ı ziyaret eden şampiyonlar, spora ve sporcuya verdikleri destekten ötürü Başkan Yaşar’a teşekkürlerini sundular.

“Bugün sizinle mutluluğumuzu paylaşmaya geldik

Yenimahalle’de bulunan okullarına, yaptığı yardımlardan dolayı da Yaşar’a teşekkürlerini sunan şampiyonlar, “Bugün sizinle mutluluğumuzu paylaşmaya geldik. Sporcunun her zaman arkasındasınız size minnettarız. Okulumuz için yaptığınız yardımlar içinde çok teşekkür ederiz. Rize’de yapılacak olan Türkiye Şampiyonası’na da gireceğiz. Amacımız şampiyonluk” dediler.

Siz yeter ki spor yapın, yeter ki başarılı olun”

Halter şampiyonlarını makamında ağırlamaktan duyduğunu memnuniyeti dile getiren Başkan Yaşar ise “Sizlerin başarısı bizleri gururlandırıyor. Sporcularımız başarılı olsun, hijyenik şartlar altında, güzel spor komplekslerinde antrenman ve maç yapsın diye elimizden gelen tüm desteği veriyoruz. Sporu ve sporcuyu her zaman destekliyoruz. Siz yeter ki spor yapın, yeter ki başarılı olun. Başarınızın devamını diliyorum” dedi.