Turkcell ve yazılım firması FIT Solutions‘ın yaptığı iş birliği kapsamında Turkcell’li şirketler özel entegratör hizmeti ayrıcalığına sahip olacak.

Turkcell’in açıklamasına göre, kurumsal müşterilerinin e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv gibi e-Dönüşüm çözümlerine kolay ve güvenilir bir şekilde ulaşmasını sağlayacak.

Şirketleri kağıt maliyetinden kurtaran ve avantajlı e-Dönüşüm çözümleri sunan FIT Solutions, 2 yıl taahhüt veren tüm Turkcell’li şirketlere, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv ve 10 yıl saklama hizmetlerini ilk 3 ay ücretsiz sunuyor.

Devletin, 2014 veya müteakip hesap dönemleri brüt satış hasılatı 10 milyon lira ve üzeri olan vergi mükelleflerini e-Fatura ve e-Defter zorunluluk kapsamına dahil ettiği hatırlatılan açıklamada, ilgili tebliğin 20 Haziran 2015’te Resmi Gazete’de yayınlandığı kaydedildi.

Böylece mevcut mükelleflere ek olarak 30 bin firmanın daha mükellef statüsü kazandığı aktarılan açıklamada, şu ifadeler yer aldı:

“Turkcell kanun kapsamında ortaya çıkan ihtiyacı görerek, müşterilerinin hayatlarını kolaylaştırmak ve e-Dönüşüm taleplerine cevap vermek amacıyla uygun fiyatlı paketler sunuyor.

Turkcell2e-Fatura ve e-Defter yükümlülüğünü taşıyan tüm müşterilerine özel Gümüş, Altın ve Platin paketler hazırladı. Fiyatı aylık 99 TL’den başlayan e-Dönüşüm hizmeti kampanyasından yararlanmak isteyen şirketlerin ISTEKAZAN yazıp 2222’ye SMS göndermeleri yeterli oluyor. Dileyen müşteriler başvurularını 08502228300 FIT Solutions müşteri hizmetlerini arayarak ya da https://fitsolutions.com.tr/turkcell  sayfasından taleplerini iletebilir.”