Türk Telekom üst yönetimi’nden Bireysel İş Birimi CEO’su Erkan Akdemir ve Türk Telekom Teknolojiden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Coşkun Şahin, görevinden ayrıldı.

Türk Telekom üst yönetimi’nde değişiklik yapıldı. Türk Telekom’dan yapılan açıklamaya göre, Türk Telekom Bireysel İş Birimi CEO’su Erkan Akdemir. Türk Telekom Teknolojiden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Coşkun Şahin, görevlerinden ayrılma kararı aldılar.

Açıklamada, Bireysel İş Birimi CEO’luğu pozisyonunun kaldırıldığı. Bu birime doğrudan bağlı olarak görev yapan birimlerin Türk Telekom CEO’su Rami Aslan’a bağlandığı ifade edildi. Teknolojiden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Coşkun Şahin’in görevlerinin ise Türk Telekom CEO’su Rami Aslan tarafından üstlenileceği. Bu pozisyona en kısa zamanda atama yapılacağı bildirildi.

Türk Telekom CEO’su Rami Aslan konuya ilişkin,

“Türk Telekom grup şirketlerinin müşteri odaklı entegrasyonu ve transformasyonu yolunda önemli başarılar elde edilmesini sağlayan değerli çalışmaları ve katkıları için Erkan Akdemir ve Coşkun Şahin’e teşekkür ediyoruz”

ifadelerini kullandı.