Türk Telekom Grubu, iş dünyasının önemli şirketlerini Ankara’da gerçekleştirdiği ‘İşinin Liderleri Zirvesi’ ile bir araya getirdi.

Etkinliğin açılış konuşmasını yapan Türk Telekom Grubu Kurumsal Satış Genel Müdür Yardımcısı Kadir Boysan: “Kurumsal alanda mobilden sese, internetten veri merkezi hizmetlerine kadar şirketlerin tüm iletişim ve teknoloji ihtiyaçlarını tek noktadan karşılıyoruz. Şirketler, Türk Telekom altyapısı üzerinde geleceğe hazırlanıyor. 4.5G ile başlayacak yeni dönemde de şirketlere büyük fırsatlar sunacağız. Teknolojiyle güçlenen yeni nesil şirketlerin Türkiye’yi geleceğe taşıyacağına inanıyoruz” dedi. Zirve’de Türkiye’nin lider markaları, ilham veren başarı hikâyelerini katılımcılarla paylaştı.

Türkiye’nin iletişim teknolojileri lideri Türk Telekom Grubu, ülkenin teknoloji ile kalkınmasında önemli rol oynayan ve global rekabette ülkemizi başarıyla temsil eden şirketleri, Ankara’da düzenlenen ‘İşinin Liderleri Zirvesi’nde bir araya getirdi.

“Yeni nesil şirketler Türkiye’yi geleceğe taşıyacak”

Zirvenin açılış konuşmasını gerçekleştiren Türk Telekom Grubu Kurumsal Satış Genel Müdür Yardımcısı Kadir Boysan, “81 ile uzanan güçlü altyapımız ve servislerimiz ile Türkiye’nin en büyük, en gelişmiş ve en yaygın iletişim ağına sahibiz. Mobilden sese, internetten veri merkezi hizmetlerine kadar şirketlerin tüm iletişim ihtiyaçlarına tek noktadan çözüm sunuyoruz. Şirketler, Türk Telekom teknolojisiyle tasarruf sağlıyor, gelirlerini artırıyor ve işletme risklerini azaltıyorlar” dedi.
Türk Telekom Grubu’nun, 175 yıldır bu topraklarda hizmet verdiğinin altını çizen Boysan: “Ülkemizin dinamiklerini, esnafımızın, büyük işletmelerimizin ihtiyaçlarını iyi biliyoruz. 100’e yakın kurumsal çözümümüzle müşterilerimizin hemen yanındayız.