Sonsöz / Özel – Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Ankara Şubesi Olağan Genel Kurul seçiminde 2 ayrı liste 2 ayrı Başkan ile yarıştı. Spor müsabakalarında görülen sonuç bu kez Spor Yazarlarının oy sandığına da yansıdı ve Kerem Öncel ile Umut Çevik 69-69 berabere kaldı.
TSYD Ankara Şubesi Lokalinde yapılan Genel Kurul’da Divan Başkanlığına Cihat Soysal, Divan üyeliklerine de Hasan Kulaç ve Hakan Kibar seçildi.
143 üyenin katıldığı toplantıda adayların ve üyelerin konuşmalarından sonra oylamaya geçildi. Sandıkların açılması ile spor müsabakalarında görülen bir sonuç yani beraberlik ortaya çıktı. Başkan Adaylarından Umut Çevik ve Kerem Öncel 69’ar oy alırken 3 oy geçersiz, 2 oy da boş çıktı.
Nezih bir ortamda yapılan Genel Kurul’da her iki başkan adayı da yaptıkları konuşmalarda hedeflerinin üyelere en güzel hizmeti vermek olduğunda hem fikir oldular.
Ankara valiliği Dernekler Masasına Genel kurul sonucunun bildirilmesinden sonra Divan Başkanlığı yeni Genel kurul tarihini TSYD web sayfasından açıklayacak.
Mayıs ayında yapılacak TSYD Genel Kurulunda Ankara Şubesini temsilen katılacak delegelerin seçimi açısından Ankara Şubesinin yeniş genel kurul toplantısının Mart ayı sonunda yapılması bekleniyor…

FACEBOOK YORUMLARI