İSTANBUL – Toyota Temmuz ayı kampanyasında, Toyota modellerinden birine sahip olmak isteyenlere cazip fiyat ve ödeme seçenekleri sunuyor.

Toyota açıklamasına göre, Corolla, 52 bin 950 TL’den başlayan fiyatı ve 900 TL’den başlayan uygun taksit seçenekleriyle Toyota Plazalarda kullanıcılarını bekliyor. Temmuz ayında lansmanı yapılan, prestij ve üst düzeyde konfor sunan Yeni Avensis’in ise benzinli versiyonları 76 bin 900 TL’den ve yeni 1.6 dizel motora sahip versiyonları da 92 bin 900TL’den başlayan fiyatlar ile satışa sunuluyor.

Toyota’nın Temmuz kampanyasına, şehir yollarının ideal otomobili Yaris Hybrid 2 bin TL’lik indirim veya 20 bin TL için 20 ay yüzde 0,73’lik çok uygun kredi seçenekleriyle dahil olurken, B segmentinin gözde otomobili Yeni Yaris ise 40 bin 950 TL’den başlayan fiyatlarla sunuluyor.

Temmuz’da üstün teknolojisinin yanında, tasarımı, konforu ve sürüş keyfiyle öne çıkan Toyota modellerinden birine sahibi olmak isteyenler, Toyota Finans ile 48 aya kadar uzanan vade seçenekleri ve yüzde 1,15’ten başlayan faiz oranlarından yararlanabilecek.

Toyota Finans Sistemi’nin çok cazip avantajlarıyla Toyota sahibi olanlar, ödemelerine istedikleri takdirde 2016 yılının şubat ayında başlayabilecek. Kampanyada ayrıca markası ne olursa olsun eski araçlarını değiştirip yeni bir Toyota almak isteyenler “takas” yapabilecek.

Toyota tarafından sunulan ve sektördeki en kapsamlı sadakat programı olan “Toyota Forever Kart” ayrıcalıkları Temmuz ayında da devam ediyor. Temmuz ayında yeni bir Toyota alanlar 3 ay boyunca BP’den yüzde 4 akaryakıt hediyesine sahip olacak. 3 ay sonrasında ise müşteriler mevcut puanları paralelinde yedek parça, işçilik indirimi ve akaryakıt hediyelerinden faydalanmaya devam edecek.