ÇOCUKLARIN eğitimi için sanat ve spor dünyasının ünlü isimlerinden destek gelmeye devam ediyor.

Tüvana Okuma İstekli Çocuk Eğitim Vakfı’nın (TOÇEV) daha fazla çocuğa destek sağlayabilmek için 9 Şubat tarihinde Tim Maslak Show Center’da gerçekleştireceği “Yıldızların şarkıları çocukların yarınları” konserine katılamayacak olan Arda Turan ile Nuri Şahin’in yanı sıra Kenan Sofuğlu sahne performansının dışında vefat eden oğlu Hamza Sofuoğlu adına vakfa bağışta bulundu.

Yıldız isimlerin yaptığı bağışlar, TOÇEV’in çalışmalarını sürdürdüğü Öğrenim Merkezi’nin yapımına katkı sağlayacak.

ARDA TURAN: ”KALBİM, TÜM ARKADAŞLARIM VE ÇOCUKLARLA”

Milli futbolcu Arda Turan, ”Sevgili Mehmet Topal ve eşi Selda Topal, topluma değer katacak güzel işler yaptılar şimdiye kadar. Bu projede de o gece benim de sahneye çıkmamı istediler. O sahnede olmayı çok istedim ama yoğun programım buna engel oldu. Ama orada olamasam bile kalbim başta sevgili arkadaşım Mehmet Topal olmak üzere diğer sporcu ve sanatçı dostlarımla birlikte olacak” dedi.

NURİ ŞAHİN: ”ÇOCUKLAR İÇİN HER ŞEYE VARIM”

COCUKLARIN EGITIMI ICIN SANAT VE SPOR DUNYASININ UNLU ISIMLERINDEN DESTEK GELMEYE DEVAM EDIYOR. TUVANA OKUMA ISTEKLI COCUK EGITIM VAKFI'NIN (TOCEV) DAHA FAZLA COCUGA DESTEK SAGLAYABILMEK ICIN 9 SUBAT TARIHINDE TIM MASLAK SHOW CENTER'DA GERCEKLESTIRECEGI "YILDIZLARIN SARKILARI COCUKLARIN YARINLARI" KONSERINE KATILAMAYACAK OLAN ARDA TURAN ILE NURI SAHIN'IN YANI SIRA KENAN SOFUGLU SAHNE PERFORMANSININ DISINDA VEFAT EDEN OGLU HAMZA SOFUOGLU ADINA VAKFA BAGISTA BULUNDU. / FOTO: DHA
COCUKLARIN EGITIMI ICIN SANAT VE SPOR DUNYASININ UNLU ISIMLERINDEN DESTEK GELMEYE DEVAM EDIYOR.
TUVANA OKUMA ISTEKLI COCUK EGITIM VAKFI’NIN (TOCEV) DAHA FAZLA COCUGA DESTEK SAGLAYABILMEK ICIN 9 SUBAT TARIHINDE TIM MASLAK SHOW CENTER’DA GERCEKLESTIRECEGI “YILDIZLARIN SARKILARI COCUKLARIN YARINLARI” KONSERINE KATILAMAYACAK OLAN ARDA TURAN ILE NURI SAHIN’IN YANI SIRA KENAN SOFUGLU SAHNE PERFORMANSININ DISINDA VEFAT EDEN OGLU HAMZA SOFUOGLU ADINA VAKFA BAGISTA BULUNDU. / FOTO: DHA

Kariyerini Almanya’nın Borussia Dortmund takımında sürdüren Nuri Şahin, “Türk sporunun dev isimleri ile sanat dünyasının güçlü sesleri 9 Şubat gecesi güç birliği yapıyor. Ben de orada olmak, TOÇEV çocukları için şarkı söylemek isterdim. Ama tüm ayarlama çalışmalarımıza rağmen bunu başaramadık. Yine de o akşam fiziken olmasa bile ruhen orada olacak, söylenen şarkılara alkış tutacağım. Bundan sonra da konu ne zaman çocuklar olursa ben her şeye varım” diye konuştu.

KENAN SOFUOĞLU: ”MELEĞİMİZİN ADI YAŞAYACAK 

Türk Motosiklet sporunun dünyaca ünlü ismi Kenan Sofuoğlu ise, “Çocuk denince bende tüm hayat durur. Bu nedenle projede varım. Meleğimizin adının çocuklara hizmet edecek bir merkezde yaşaması bize tarifsiz duygular yaşatıyor. Umut ediyorum ki; gelecek bağışlarla bu merkez bittiğinde, sevincimiz katlanarak artacak” ifadelerini kullandı.