Çankaya Belediyesi, sokak ve caddelerde yaptığı temizlik hizmetlerinin yanı sıra ihtiyaç sahibi Çankayalılara Evde Temizlik Hizmeti de veriyor.

Belediye, geride bıraktığımız yıl içerisinde 341 haneye periyodik olarak ücretsiz, evde temizlik hizmeti verdi. Hizmette öncelik, gerçek ihtiyaç sahiplerine verildi.
Çankaya Belediyesi, yetkisinde bulunan sokak ve caddeler ile bölge bölge toplu temizlik hizmeti vermenin yanı sıra dar gelirli ve ilgilenebilecek yakını bulunmayan vatandaşlara da Evde Temizlik Hizmeti veriyor. 2014 yılında 341 hanede periyodik olarak verdiği Evde Temizlik Hizmeti, vatandaşları da memnun ediyor. Evde Temizlik Hizmeti için başvuran vatandaşların, para karşılığında temizlik elemanı çalıştıracak maddi durumu olmayan, engelli ya da engelli bir yakınına bakmak durumunda olan ve yaşı gereği kendi işini yapabilecek durumda olmayıp ilgilenebilecek yakını da bulunmayan kişilerden olmasına özen gösteren belediye, bu hizmeti ücretsiz olarak veriyor.
Çankaya’da ikamet eden vatandaşların yararlandığı Çankaya Belediyesi Evde Temizlik Hizmeti, başvuru yapan ihtiyaç sahiplerine periyodik olarak hizmet veriyor. Çankaya Belediyesi’nin kadın işçilerinden oluşan evde temizlik ekibi, evin kapı, cam, halı silme, süpürme, toz alma gibi komple temizliğini gerçekleştiriyor.

FACEBOOK YORUMLARI