ANKARA DA ASKERI SERVIS ARACLARINA YONELIK DUZENLENEN TEROR SALDIRISINDA HAYATINI KAYBEDEN (ILK BELIRLEMELERE GORE) 28 OLU, 61 KISININ YARALANDIGI ALANDA SABAH SAATLERINDE HASAR GOREN OTOBUS VE OTOMOBILLER TIR VE CEKICILERLE UZERLERI BIRANDA ORTULEREK OLAY YERINDEN GOTURULDU. OLAY YERI INCELEME EKIPLERI CALISMALARINI SABAH SAATLERINDE DE SURDURDU. PATLAMANIN MEYDANA GELDIGI BOLGEDE LOJMANLARIN OTURULMAZ DURUMDA HASAR GORDUGU VE BAZI LOJMANDA KALAN AILELERIN EVLERINI VALIZLERINI ALARAK TERK ETTIGI GORULDU. (FOTO: UMIT KOZAN/ DHA)

TELEVİZYONLARA YASAK, YAZILI BASINA YASAK YOK
İsmail Küçükkaya şikayetini haykırıyor çok haklı. AK Parti iktidarının Basın Şurasında CBMD Başkanıydım “Tek Basın Yasası” önerdim, REDEDİLDİ

ONUR İSTİFA GEREKTİRİR
Herhalde benden tek tek istifası gerekenleri yazmamı beklemiyorsunuz. Çünkü
sizler de en az benim kadar kimleri kastettiğimi biliyorsunuz

ŞEREFSİZLER KİMSİNİZ?
Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde 7 düveli kovduk Türkiye Cumhuriyetini kurduk. Saklanmayın maşanız teröristlerin arkasına çıkın karşımıza savaşalım.

HDP’LİLER İNSAN MISINIZ?
Terörü lanetleyen 3 partinin Meclis bildirisine imza atmıyor, PKK ve terör örgütlerini lanetlemiyorsunuz. Bu durumda yeriniz Meclis değil Kandil. Defolun

RECEP TAYYİP ERDOĞAN
Bırakın Anayasa’yı, bırakın Başkanlık hayalini, bırakın taraf olmayı, bırakın siyaset yapmayı, halkın % 52’sinin değil, %100’ünün Cumhurbaşkanı olun.

DEVLETLERİN LİDERLERİ
Sakın bize “taziye” gönderip timsah gözyaşları dökmeyin. “Terörü dünyadan temizleyelim var mısınız?” diyerek devleti yönetenler bu taziyeleri iade edin.