Türkiye’de 6 Kasım’da vizyona girecek olan sonuncu James Bond Spectre (Hayalet)’nin galası dün gece ünlü Royal Albert Hall’da yapıldı.

İngiliz basınına göre, James Bond kızlarının galada giydiği cüretkar giysisiyle gölgede bırakan Cambridge Düşesi Kate Middleton (33) tüm dikkatleri üzerinde toplayarak Bond Şovu’nu çaldı.

CAMBRIDGE DUSESI KATE MIDDLETON VE PRENS WILLIAM
CAMBRIDGE DUSESI KATE MIDDLETON VE PRENS WILLIAM

Açık mavi ince elbisesi ile Bond yıldızı Daniel Craig ile galada şakalaşan Kate Middleton’un cüretkar giysisi dışında yüksek topuklu ayakkabısı dikkat çekti.

24. James Bond filminin galasına Daniel Craig ile birlikte Christoph Waltz, Lee Seydoux gibi ünlü artistler vardı.

Prens Harry’nin Daniel Craig’dan (47) imza almak için yanındakilerden bir kalem ödünç aldığı görüldü. Üç filmde Bond şarkısı yapan ünlü şarkıcı Shirley Bassey (78) kırmızı halıda görünenler arasında yer aldı.

The Sun gazetesi ise “Rachel ve Kate James Bond kızları” manşeti atarak Kate Middleton ve Daniel Craig’in sanatçı eşi Rachel Weist’ı James Bond kızı ilan etti.

Daily Star, 007 galasında güzel kadınların yarıştığını birinci sayfadan duyurdu. Daily Mail, birinci sayfadan “Soğukkanlı Kate 007’de göz kamaştırdı” başlıklı haberinde Spectre galası haberinde Kate Middleton’u ön plana çıkarttı.