Sonsöz Gazetesi ve Gazetecilik
Sonsöz Gazetesi ve Gazetecilik

Gazetecilik çok zor iştir. Sonsöz Gazetesi ve Gazetecilik için her gün önünüze bembeyaz kocaman 16-20-24 sayfa boş kağıtlar gelir. Bu kâğıtları ve fotoğraflarla nakış gibi işleriz.

Sonsöz Gazetesi ve Gazetecilik iddialı haber ve köşe yazılarının yanı sıra yine iddialı sayfa tasarımları ile gerek ulusal gerek yerel birçok gazeteye fark atmakta, mesleki yarışta hep öne geçmektedir.

15 SUBAT 2016 SONSOZ 1Çünkü özel haber ve tarafsız yorumları 1. Sayfasında manşetten, sürmanşetten vermektedir. Yani Köşe yazarları sık sık manşet, sür manşet olmaktadır haberlerde olduğu gibi.

Bu tarafımdan geliştirilen yeni bir tarzdır Türk medyasında. Okurlarımız da bu tarzımızı beğenmekte ve taktir etmektedirler.

Zaman zaman haberlerimiz, yazılarımız ve tasarımlarımız meslektaşlarımız tarafından kopyalanmaktadır. Varsın olsun, öğrenecekleri çok şey var bizden.
Bu yüzden kopyacılıktan da mutlu oluyoruz.

Hatta onlara, “ bizi izlemeye devam edin mesleki açıdan öğreneceğiniz daha çok şey var diyoruz.Okurlarımıza gelince, özgür ve tam bağımsız bir gazetedir SONSÖZ.

Ne kimseye iftira atar, ne yargısız infaz yapar. Sadece ve sadece Gazetecilik yapar.

Örneğin tekzip ve açıklama hakkına diğer hiçbir gazetenin yapmaya cesaret edemediği şekilde yer verir.

Özetle 40 yıllık SONSÖZ medyadaki son kaledir yıkılmadık.

Siz okurlarımızın desteği oldukça da asla yıkılmayacak, dik duruşunu yıllarca sürdürecektir.

Siz ne düşünüyorsunuz? Yorumunuzu bekliyoruz...