Türkiye’de ağır bir siyasi gündem varken magazin de hiç hız kesmiyor maşallah. Skandallar demek daha doğru olur aslında. Üç kadın ortada, biri geldiği yeri unutturup ipi göğüsledi ve ikisini arkada bıraktı.

İmaj çalışmalarıyla toplumda saygın bir rol üstlendi; anne, dernek başkanı vs. Diğer ikisi olduğu yerde duruyor…
Birden o saygın anne bir skandala karışıyor: Evli bir adamla ilişkisi ortaya çıkartılıyor. Diğer ikisi yılların hıncını almak için elele veriyor. Eteklerdeki taşlar dökülüyor, hala hız kesmediler.

Diğeri ise ne inkar ediyor ne de kabulleniyor. Ama akıllı olduğu için bekliyor son sözü söylemek üzere.Ancak bu defa fena yakalandı diyenlere bir cevabım var. Pornografik kasetten de akıllıca sıyrılmış, hatta üste bile çıkmıştı hatırlarsanız eğer.
Herneyse milletimiz skandalı sever, siz ne derseniz deyin yarın yine unutulur gider. Ben sadece açıklamasını samimi bulmadığım bir konuya yorum yapacağım. Yeşim Salkım’ın o programa gitme sebebi sadece gözlerimin içine bakmak bile olsa, herhangi normal ve gururlu bir kadın, orada halefine, canlı yayında soramaz mıydı, “kocamla ilişkin var mı” diye?

Ben olsam sorardım. Sormayacaksam da gitmezdim, doğrusu budur, nokta.
Gelelim öteki skandala…
Ensest ilişki sıradan aldatmaya girmez. Sapıklığın daniskasıdır!
Her türlü aldatmaya eyvallah diyebilirsiniz ancak sizde ilişkiye giren kocanızı veya karısı affediyorsanız siz de normal değilsinizdir.
Murat Başoğlu özlediğini yani ağabeyinin kızıyla ilişki yaşıyor. Karısı mahalle baskısından dolayı boğuşuyor belli ki tekrar olacağım da buluşup sokakta öpüşebiliyor. Hiç tiksinmeden üstelik. Bir amca yeğeni ile seks yapabilirse eğer, kendi çocuğuyla da yapabilir diye düşünüyorum. Çünkü amca dediğin baba yarısıdır, teyze de anne yarısı.

Şimdi Murat Başoğlu’nun yaptığı ne oluyor?
Murat’ı tanıyorum bir saygısızlığını görmedim ama bu hiçbir şey değiştirmez. Küçük bir bebekken kucağına alıp sevdiği kız çocuğunu büyüyüp serpildikten sonra koynuna alıp sevişiyor, normal mi Allah aşkına?
Genç kadın açıklamış, “yıllardır ilişkimiz var” demiş. Kocasının avukatı kulağıyla duymuş basına sızdırmış bunu, biz de öyle duyduk. Eğer uzun süredir ilişkileri varsa bu, bir kerelik hata değil demektir. Ne yaptıklarının farkında bilerek kendi iradeleriyle bu sapkın ilişkiyi devam ettiriyorlar anlamına gelir. 14 yaşından beri ilişkileri olduğu söyleniyor. 14 yaşındaki bir genç kız belki bazı şeylerin farkında olamayabilir ama amcası için aynı şey söz konusu değil. Bir yetişkin olarak tamamen sorumlu buluyorum.

Şimdi böylesi sapkın bir ilişkiyle lütfen aldatmayı karıştırmayın. Mesela kocası öz kızına tecavüz eden adamı yıllarca saklayıp şikayet etmeyen kadınlar var. Bunların çoğu korkudan susuyor ve katlanıyor.
Murat’ın boşandığı karısının tavrını anlamak benim için hiç mümkün değil. Sosyal medyada bakıyorum bir kısım olayı kabullenmeye başlamış bazıları da onları uyarıyor tıpkı benim gibi bu bir aldatma değil “ensest” diye. Büyük konuşmuyorum çünkü gerçekten hastalıklı bir durumu kabullenmemek benimkisi.