U 16 lig’ nde Sincangücü Futbol takımının başlarılı çalıştırıcısı Okan Ceylan’la tarih yazıyor 2016-2017 U 16 futbol sezonunda, şampiyon olarak Play Off’a kalan Sincangücü,“Play Off’ta da verdiği mücadelede Başkent Edaşspor’u Muharrem Mergen’in15’ nci dk. attığı tek golle 1-0 yenmeyi başardı.

U 16 Ligi 9 grupta şampiyon olarak Play-Off’a kalan Sincangücü, “Play Off’ta da kariyerini koruyor Lige fırtına gibi başlayarak istediği şampiyonluğu elde eden Siyah-Beyazlılar, ilk yarıda Muharrem Mergen’in attığı golle maçı 1-0 kazanarak Türkiye şampiyonasına doğru adım adım ilerliyor.

19 Mayıs 1 numaralı sentetik çim sahada ve Play-Off’da iddialı takımlardan Başken Edaşspor’u tek golle yenerek tarih yazmaya devam ediyor.

Elde edilen bu galibiyetle mutlu olduğunu söyleyen Okan Ceylan, mutlu olduğunu söyledi. Elindeki, zengin kadrosuyla yola çıkan Ceylan galibiyet hakkında şunları söyledi:Güçlü bir rakiple maç yaptık.

Golü erken bulmamın avantajıyla da iyi mücadele ettik. Ekip olarak kontrollü oyun sergiledik ve Muharrem Mergen’in maçın 15. dakikasında attığı tek golle karşılaşmadan 1-0 galip ayrıldık dedi.

Sincangücü sahada şu şekilde sıralandı: Ömer Faruk Canpolat, İshak, Kaansel, Osman Yasin, Batuhan, Serhat, Burak, Nurettin, Muharrem, Utku ve Batuhan Çalıştırıcı: Okan Ceylan