Sincan Belediyesi, ilçeyi birbirinden önemli sosyal merkezlerle donatmaya devam ediyor. İlçe sakinleri için alternatif dinlenme mekânları sunan Sincan Belediyesi, ilçenin trafik sorunlarına çare bulmak için de otoparklar inşa ediyor. Güngörmüşler Konağı, Hanımlar Konağı, Sincan Kültür Evi, Lale Meydanı, Ulubatlı Hasan Güngörmüşler ve Hanımlar Konağı, Serapark, Çok Katlı Otopark, Kent Meydanı Kapalı Otoparkı gibi birbirinden önemli merkezler inşa eden Sincan Belediyesi, sosyal donatıları ile ilçeyi daha yaşanabilir bir hale getirdi.
Sosyal Belediyecilikte de öncü olan Sincan Belediyesi, ilçeyi birbirinden güzel sosyal merkezlerle donatıyor. Güngörmüşler Konağında, Kent Meydanına, Demokrasi Parkından Hanımlar Konağına, Kültür Evinden Kapalı Otoparka kadar pek çok sosyal donatı ile ilçeyi güzelleştiren Sincan Belediyesi, ilçeye hem nefes aldırıyor hem de daha yaşanabilir bir Sincan için çalışıyor. Hizmetlerin merkezine vatandaşın isteklerini koyan belediye, vatandaşın da büyük takdirini topluyor. Güngörmüşler Konağında güngörmüşlerin hayır dualarını alan Sincan Belediyesi, Hanımlar Konağında da hanımların beğenisini kazanıyor. İlçe merkezine yapılan otoparklarla da trafik sorununu rahatlatan Sincan Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna, Sincan Kültür Evinde de vatandaşla bir araya geliyor ve sorunlara kulak veriyor. Sincan’ı Başkentin parlayan yıldızı haline getiren Tuna, halk memnuniyeti odaklı çalışıyor ve el ele ilçeyi yönetiyor.
Sincan Belediyesi, güngörmüş geçirmiş büyükler için Güngörmüşler Konağı’nı hizmete açtı. Güngörmüşler Konağı, müdavimleri için sessiz ve gürültüden uzak bir ortamda kitap okuyabilecekleri, kendi dengi insanlarla buluşup iki tatlı kelam edebilecekleri eşsiz bir buluşma noktası haline geldi. Büyük ilgi gören Konak her gün müdavimlerince dolup taşıyor.
Sincan Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna: “Baş tacı büyüklerimiz için huzur bulacakları bir sosyal tesis sunuyoruz.” dedi.