Suat Altın İnşaat Kayseri Erciyesspor Teknik Direktörü Mehmet Özdilek   yaptığı açıklamada, Galatasaray’ın büyük bir takım olduğunu ve rakibe saygı duyduklarını ancak çekinmediklerini söyledi

KAYSERİ – Suat Altın İnşaat Kayseri Erciyesspor Teknik Direktörü Mehmet Özdilek, Spor Toto Süper Lig’de lider Galatasaray ile bugün deplasmanda yapacakları maçı kazanmak istediklerini belirterek, “Rakibimizi çok iyi analiz ettik, eksiklerini, yaptığı hataları futbolcularımız ezberledi. Rakibimizin zaaflarını iyi değerlendirerek karşılaşmadan galibiyetle ayrılıp Galatasaray’ı liderlik koltuğundan indireceğiz” dedi.

Özdilek, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Galatasaray’ın büyük bir takım olduğunu ve rakibe saygı duyduklarını ancak çekinmediklerini söyledi.
İstanbul’a 3 puan için gideceklerini belirten Özdilek, “Galatasaray iyi futbol oynamasa da kazanmasını biliyor. Biz de bu maçı çok istiyoruz. O nedenle pozisyonu yüksek bir maç olacak. Galatasaray, seyircisi önüne uzun  zaman sonra lider olarak çıkacak. Bunun da moral ve motivasyon olarak avantajı olacaktır ve bunu bize karşı kullanmak isteyeceklerdir. Biz, rakibimizi çok iyi analiz ettik, eksiklerini, yaptığı hataları futbolcularımız ezberledi. Rakibimizin zaaflarını iyi değerlendirerek karşılaşmadan galibiyetle ayrılıp Galatasaray’ı liderlik koltuğundan indireceğiz” diye konuştu.
Kağıt üzerinde her ne kadar Galatasaray favori gösterilse de futbolun sahada oynanan bir oyun olduğuna dikkati çeken Özdilek, rakibin hamlelerine mutlaka reaksiyon göstereceklerini vurguladı.

FACEBOOK YORUMLARI