Kadıköy Belediyesinin sanat eğitimi verdiği Çocuk Sanat Merkezi (ÇSM) öğrencileri Süreyya Operasında sahneye çıkacak. Sevilen film ‘lerin müziklerini seslendirecek.

Çocuklar, Karayip Korsanları, Harry Potter, Snowman, The Sound of Music ve Hababam Sınıfı gibi film ‘lerin müziklerini seslendirecek.

Kadıköy Belediyesinin ücretsiz sanat eğitimi verdiği Çocuk Sanat Merkezi’nin (ÇSM) Yeni Yıl Konseri 3 Ocak’ta Süreya Operasında gerçekleşecek. Bu yıl beşincisi yapılacak olan ve artık gelenekselleşen Yeni Yıl Konseri bu yıl sürpriz bir program ve kurguyla gerçekleşecek.

Bu yılki gösteride çocukların sevdiği film müzikleri keyifli bir hikaye ile birlikte ÇSM orkestraları ve korosuyla sahneye taşınacak. Çocuklar kadar yetişkinlerin de sevdiği Karayip Korsanları, Harry Potter, Snowman, The Sound of Music ve Hababam Sınıfı gibi film ‘lerin müzikleri sürpriz bir hikâye ile izleyicilerin karşısına çıkacak. Çocuk Sanat Merkezi öğrencilerine bu yıl İstanbul Devlet Senfoni Orkestrası keman ve trompet sanatçıları da eşlik edecek.

İstanbul Devlet Senfoni Orkestrası sanatçılarının eşlik edeceği Yeni Yıl Konseri 3 Ocak Pazar günü saat 18.00’de Kadıköy Belediyesi Süreyya Operası’nda gerçekleşecek.