BODRUM ILCESI'NDE TATILCILERI COSTURAN POP MUZIGIN UNLU ISMI SERDAR ORTAC, ESI CHLOE LOUGHNAN'IN DA KENDISINI IZLEMEYE GELDIGI KONSERI SIRASINDA "EVLENDIKTEN SONRA DANSCILARIMA FAZLA DOKUNAMIYORUM" DEDI.(FOTO: OSMAN URAS / BODRUM, DHA)

BODRUM (Muğla) – Bodrum’da tatilcileri coşturan pop müziğin ünlü ismi Serdar Ortaç, eşi Chloe Loughnan’ın da kendisini izlemeye geldiği konseri sırasında “Evlendikten sonra dansçılarıma fazla dokunamıyorum” dedi.

Bodrum Pasha Club’ta sahne alan Serdar Ortaç’ı dinlemeye gelenler arasında eşi Chloe Loughnan da yer aldı. Dansçıları eşliğinde sahneye çıkan Ortaç, konserinde eski ve yeni albümünden şarkılara yer verdi. Yaklaşık 2 saat sahnede kalan ve 1500 kişinin dinlediği Ortaç, eşine yazdığı ‘Balım’ adlı şarkısını da söyledi.

Daha önce MS teşhisi konulan ve bir süre tedavi gören Serdar Ortaç, “En önemli şey sağlık. Allah’a şükür tekrar sağlığıma kavuştum” dedi. Evliliğin kendisi için sağlıktan sonra ikinci sırada olduğunu belirten Ortaç, konseri sırasında evlilik yüzüğünü göstererek eşine övgüler yağdırdı. Evlendikten sonra sahnesinde değişiklik yapmak zorunda kaldığını söyleyen Ortaç, “Evlendikten sonra dansçılarıma fazla dokunamıyorum. Sopa orada” diye espri yaptı.  Sahne performansı ile beğeni toplayan Serdar Ortaç, tatilcilere eğlenceli dakikalar yaşattı.

 

Siz ne düşünüyorsunuz? Yorumunuzu bekliyoruz...