SÜLEYMAN Demirel Üniversitesi (SDÜ) Öğrenci Konseyi, öğrencilerin sorunlarını dile getirmek amacıyla Isparta Özel Halk Otobüsleri Kooperatifi’ni ziyaret etti.

SDÜ Öğrenci Konseyi Başkan vekili Ferdi Alakuş ve fakülte temsilcilerinin bulunduğu heyet, Isparta Özel Halk Otobüsleri Kooperatifi Başkanı Mehmet Yavuz ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti. Üniversite öğrencilerinin ulaşımla ilgili yaşadığı sorunları anlatan heyet, sabah ve akşama doğru yaşanan yoğunluk, otobüs seferlerinin sayısı ve ihtiyaç sahibi öğrenciler için ücretsiz otobüs kartı verilmesi konularını aktardı.

Isparta Özel Halk Otobüsleri Kooperatifi Başkanı Mehmet Yavuz, üniversite öğrencilerinin sorunlarını çözmek için her zaman önerilere açık olduklarını belirterek, “Bizim için öğrenciler çok değerlidir. Öğrencilerimizin sorunlarının çözümü için sadece biz değil tüm Isparta çalışmalıdır. Ama şunu söylemeliyim ki biz öğrenciler için yapılacak çalışmalarda herkesten bir fazlasını yapmaya hazırız. Bugün burada öğrencilerimiz için 2 körüklü, 2 normal otobüs sözünü veriyorum. Bugünden itibaren çalışmalarına başlıyoruz” dedi.