Yerel yönetimler alanında yaptığı çalışmalarla Türkiye’ye örnek olan Kahramankazan Belediyesi, ilçe genelindeki köyleri de hizmet anlamında unutmuyor.

Sancak Köyü heyeti, köylerine yaptığı hizmetler dolayısıyla Kahramankazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk’e teşekkür ziyaretinde bulundu.

Sancak Köyü Muhtarı Ahmet Buyurgan ve beraberindeki köy heyeti, Kahramankazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk’ü makamında ziyaret etti.

Teşekkür ziyareti

Sancar Köyü heyetini makamında ağırlayan Başkan Ertürk, heyet üyelerine yakın ilgi gösterdi. Başkan Ertürk, muhtar Buyurgan ve heyet üyeleriyle köylerine ilişkin sıcak bir sohbet gerçekleştirdi.

Sancar Köyü’nden Ertürk’e teşekkür plaketi
Sancar Köyü’nden Ertürk’e teşekkür plaketi

Muhtar Buyurgan ve heyet üyeleri burada Başkan Ertürk’e, Kahramankazan Belediyesi’nin köylerine yaptıkları hizmetlerden dolayı teşekkür etti.

Buyurgan, ziyaretlerini de bu kapsamda gerçekleştirdiklerini belirterek, köylerinin ilçe merkezine uzak olmasına karşın Kahramankazan Belediyesi’ni kesintisiz olarak yanlarında hissetmekten dolayı çok mutlu olduklarını söyledi. Sancak Köyü heyeti ziyaret sırasında Başkan Ertürk’e bir de teşekkür plaketi takdim etti.

Kahramankazan’ın hizmetkârıyım

Başkan Ertürk de, Kahramankazan Belediyesi olarak, ilçe halkının her zaman yanlarında olduklarını belirterek, şunları söyledi:

“13 yıl önce başkan seçildiğimde, Kahramankazan halkına hizmetkâr olmak için bu göreve talip olduğumu söylemiştim. Ve bu anlayışımızı o günden bu yana hiç değiştirmedik. Bunun sonucunda da 13 yıldır ilçemizde başarılı hizmetlere imza attık.

51 bin 800 nüfuslu bir ilçeyiz, ancak hizmet anlamında nüfusu milyona yaklaşan belediyelerle yarışıyoruz. Kahramankazanlı hemşehrilerimiz de bunun karşılığını her seçim döneminde gösterdi. Kahramankazan’ı daha modern daha çağdaş daha yaşanılabilir hale getirmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.”