İZMİR’in Menderes İlçesi Özdere Mahallesi’nde verdiği konserle hayranlarını coşturan Fatih Ürek İzmir’i coşturdu, hareketli şarkılarının yanı sıra yaptığı dans şovlarıyla hayranlarını eğlendirdi.

Fatih Ürek İzmir’i coşturdu . Özdere sahilindeki Sunis Efes Royal Palace Resort- Spa’da, Türk fantezi ve pop müziğinin sevilen ismi Fatih Ürek sahneye çıktı. Programına hareketli şarkılarla başlayarak sevenlerini coşturan Ürek, son dönemin popüler şarkılarını hayranları için söyledi.

Sanatçı Fatih Ürek İzmir’i coşturdu . Şarkılarının yanı sıra yaptığı dans şovlarıyla da dikkat çeken, konuklarına coşku dolu dakikalar yaşattı. Gecenin ilerleyen saatlerinde hareketli şarkılara ara veren Ürek, arabesk müziğin usta sanatçılarının şarkılarını da söyledi.

Fatih Ürek İzmir'i coşturdu
Fatih Ürek İzmir’i coşturdu
Şarkılara kendi yorumunu katan Fatih Ürek, alkış yağmuruna tutuldu. Ege Bölgesi’ne her yıl 2-3 kez geldiğini belirten Fatih Ürek, “Her yıl bu bölgeye geldiğimde Meryemana’ya gelirim, bu tarafları gezerim. Ben Ege Bölgesi’nde hayatı, canlılığı buluyorum” dedi.
Konser sırasında salonda bulunan 1 aylık bebeği görünce dayanamayıp sahneye getirilmesini isteyen Ürek, minik hayranını öpüp ve fotoğraf çekildi.
Çocukları çok sevdiğini söyleyen Ürek, çocuk sahibi olmak istediğini söyledi. Verdiği kilolarıyla dikkat çeken ve konser boyunca yerinde duramayan ünlü şarkıcı, gecede iki kostüm değiştirdi.
Yaklaşık iki saat boyunca sahnede kalan ve repertuarıyla tatilcilere unutulmaz bir akşam yaşatan Fatih Ürek, meşhur yılan dansı ile şovunu sonlandırdı.