Yıldız erkekler orta okullararası yapılan maç’ta Sakarya Ortaokulu, rakibi Evliya Çelebi Ortaokulu ile 1-1 kalarak yenişemeyince penaltı atışlarına gidildi. Zevkli ve kaliteli geçen karşılaşmada Bayramın attığı golle 15 dakikada dakikada 1-0 öne geçen sakaraya ortaokulu ilk 20 dakikayı 1-0 önde tamamlasada ikinci yarıda Ömercan’ın 35 dk. atılan golüyle skor da 1-1’lik eşitlik olunca penaltı atışlarına kaldı. ve nefesleri kesen penaltı atışları sonunda 6-4 kazanan taraf Sakaraya Ortaokulu oldu”.

Ankara 19 Mayıs 1 numaralı sentetik çim sahada 20 X 2 devre Lig usulü yapılan yıldız erkekler maçında Sakarya Ortaokulu ile Evliya Çelebi ortaokulu attıkları karşılıklı gollerle 1-1 kalınca penaltı atışlarına gidildi.

Zevkli ve kaliteli geçen maçın 15’nci dakikasında Bayram’ın füze gibi attığı golle Sakarya Ortaokulu öne geçerek ilk yarıyı 1-0 önde kapattı.

İlk yarıyı tek golle önde tamamlayan Sakarya Ortaokulu, ikinci yarıda da etkili oyununu sürdürerek rakibi Evliya Çelebi Ortaokulunu bunaltsa da yakaladıkları net gollük pozisyonlarınındın yararlanamayınca 35 dakikada golü yedi. (1-1).

Atılan karşılıklı gollerden sonra her iki takımda birbirlerine üstünlük sağlayamayınca penaltı atışlarına gidildi. Ve penaltı atışında 3 vuruşu gole çeviren ancak 2 gol kaçıran Evliya Çelebi Ortaokulu hakkını yitirirken, Sakarya Ortaokulda 5 vuruşu da gole çevirmesiyle sahadan gülerek ayrılan taraf oldu.
SAKARYA ORTAKOKULU (6) EVLİYA ÇELEBİ (4)
Sakarya Ortaokulu sahada şu ekiple yer aldı: Berat, Mustafa, Fevzi, Mehmet, Bayram, Ahmet Fatih, Berkay ve Faruk Emin