Ankaralıların büyük ilgi gösterdiği ve her etkinlikte ziyaretçileri başka bir sürpriz programın karşıladığı İncek Loft Ramazan Geceleri programının sonuncusu da eski ve yeni zaman eğlencelerini bir arada izleyicilerle buluşturdu.

Ünlü Türk gölge oyunu Karagöz ve Hacivat gösterisi olan ‘Karagöz: Cadılar ve Hint Fakiri’ ile başlayan Ramazan Geceleri’nin son etkinliği, İncek Loft’u yaklaşık 1000 kişilik izleyici grubunun katılımlarıyla dev bir illüzyon sahnesine döndüren Kıvanç-Burak’ın şovlarıyla son buldu.

Ankara’nın yeni yaşam merkezi İncek’te hayata geçirilen ve yaşamın başladığı İncek Loft projesinde, kutsal Ramazan ayına özel hazırlanan etkinliklerle ev sahipleri ve Başkentlilerin ağırlandığı Ramazan Geceleri etkinliğinin sonuncusu da gerçekleştirildi.
Önceki etkinlikte Firestorm grubunun ateş dansı performansının seyircileri hayran bırakan programın bu kez ziyaretçilere çifte sürprizi vardı. Karagöz ve Hacivat gösterilerinin üstadı olarak kabul edilen ve uluslararası alanda ödülleri bulunan Türk Gölge Oyunu ustası Hayali Yüce Ali’nin karşıladığı seyirciler, ‘Karagöz: Cadılar ve Hint Fakiri’ gösterisiyle geleneksel Ramazan eğlenceleri kapsamında geçmişin heyecanıyla karşı karşıya kaldılar.

İLLÜZYON GÖSTERİSİNİ
1000 ZİYARETÇİ İZLEDİ

Karagöz: Cadılar ve Hint Fakiri isimli gölge oyunu Ramazan Geceleri’nde izleyicileri doyasıya eğlendirdikten sonra sahneyi Sıradışı İlüzyon Gösterisi adını verdikleri performans ile Yetenek Sizsiniz programındaki şovlarla tanınan Kıvanç ve Burak ikilisi aldılar. Kıvanç ve Burak, yaptıkları gösterilerle geceyi izleyen yaklaşık 1000 kişilik ziyaretçi grubu için İncek Loft’u dev bir illüzyon sahnesine çevirirlerken, seyircileri de şovlarıyla oldukça şaşırttılar. Şovlardan birinde rastgele seçilen bir seyirci masayı havaya kaldırmayı başarırken, yine seyircilerin katıldığı saatli gösteri de oldukça dikkat çekti.
İncek Loft Etkinlik Meydanı’nda hayata geçirilen “Ramazan Geceleri”nde daha önceki etkinliklerde olduğu gibi sokak satıcılarının geleneksel kıyafetleri ile karşıladığı ziyaretçilere ücretsiz olarak şerbet, macun, dondurma, patlamış mısır ve pamuk şeker ikramı da yapıldı.