Prefabrik ev satışları yüzde 30 arttı
Prefabrik ev satışları yüzde 30 arttı

Karmod Satış Müdürü Abdullah Yüceer, 2016’nın ilk 4 ayında geçen yılın aynı dönemine göre prefabrik ev satışlarının yüzde 30 arttığını bildirdi.

Karmod açıklamasında görüşlerine yer verilen Yüceer, prefabrik hazır evlerde son dönemde kullanılan yeni teknolojilerin yapı kalitesini artırdığını ve bu durumun da ürüne olan talebi olumlu yönde etkilediğini dile getirdi.

Prefabrik ev’lerin klasik yapı tarzlarına göre hızlı kurulumdan fiyata önemli avantajlar içerdiğini vurgulayan Yüceer, şunları kaydetti:

“Prefabrik hazır ev satışlarımızda bu yılın ilk 4 ayında geçen yılın aynı dönemine oranla yüzde 30 artış oldu. Evlerimizin ön üretimleri, modern teknoloji kullanılarak fabrika tesislerimizde demonte olarak gerçekleştiriliyor. Kullanım yerine sevk edilen evlerimiz Türkiye’nin neresinde olursa olsun ekiplerimizce kurulum yapılarak müşterilerimize hazır teslim ediliyor.
Prefabrik hazır evler, sipariş itibariyle ortalama 20 gün gibi kısa sürede kullanıma hazır hale getirilebiliyor. Hazır ev fiyat olarak da çok cazip. 19 bin liradan başlayan fiyatlarla ev sahibi olmak mümkün. Fabrikamızdan günlük ortalama 3 adet evi kurulum yapılmak üzere sevk ediyoruz. Tek katlı ve iki katlı modellerde üretim yapılan hazır evlerimiz konforlu planlara sahip. 30’un üzerinde standart modelin yanı sıra özel projeler de gerçekleştiriyoruz. Yatay mimari konseptine uygun evlerimiz tatil köyleri ve toplu konut alanında da önemli bir alternatif içeriyor.”