2014-2015 Eğitim – Öğretim yılının sonuna yaklaşırken, 6 Haziran Cumartesi günü Özel Nesibe Aydın Anaokulları Ümitköy, Çankaya ve Gölbaşı 5 yaş grubu öğrencileri uzun süredir hazırlandıkları yıl sonu gösterilerini anne ve babalarının beğenilerine sundular. Minik öğrencilerin sundukları Türkçe – İngilizce Drama ve Dans gösterileri ile ortaya koydukları müthiş performansları veliler tarafından ilgiyle izlendi ve alkış topladı.
Nesibe Aydın Eğitim Kurumları Kurucusu Sn. Nesibe Aydın, velilere ve öğrencilere açılış konuşması ile seslendi. Konuşmasında, etkin eğitim öğretim standartlarına sahip Özel Nesibe Aydın Okulları’nın ilk basamağı olan anaokullarında farkla sunulan nitelikli okul öncesi eğitim ile öğrencilerimizin, tüm gelişim alanlarında ulaştıkları donanımı bir üst basamağa taşıyarak geçtiklerini ve ilkokullu olmaya hazır olduklarını ifade etti.
Çankaya Anaokulu Müdürü Sn. Sema BAYDİLLİ ise öğrencilere seslendiği konuşmasında; “Sizleri eğitim yaşamınızın bir başka önemli basamağına, ilkokula uğurluyoruz. Burada büyüyüp, gelişip, kök salmanızı izlemek, süreç içinde en keyif aldığım yaşantıydı.

FACEBOOK YORUMLARI