U 16 Play- Off maçında, haftanın en farklı galibiyetini alan Ostimspor gole doydu. Alt yapısıyla Avrupa’ya çıkarma yapmakla adından sıklıkla bahsettiren Çayyolu Spor’u Play-Off maçında Ostimspor, 7-2 farklı skorla yenerek 3 puanın sahibi oldu.

Attıkları gollerle Çayyoluspor’u sahadan silen yeşil-beyazlılar, 19 Mayıs 1 numaralı sentetik çim sahada attıkları gollerle haftanın en farklı galibiyetini alan taraf oldu.

Ostimspor, Türkiye Finallerine katılma amacıyla verdiği Play-Off mücadelede Çayyolu sporu 7-2 yenerek 3 puanın sahibi oldu…

19 Mayıs bir numaralı sentetik çim sahada yapılan maçta, Yeşil-Beyazlı ekip, Çayyolu sporu Burak Can Türüdü (2), Anıl Can Soğancıoğlu, Enver Oğuz, Muhammed Emre Aktürk, Yunus Emre Yıldız ve Arif Emre Burhan’ın attıkları gollerle 7-2 gibi skorla 3 puana kondu.

Haftanın en farklı galibiyetini elde eden Ostimspor, 80 dakika boyunca baskılı oyun sergileyerek, güçlü rakibi Çayyolu sporu sahadan silmesinin yanı sıra da 3 puanı da aldı.

Aldığı bu galibiyetle birlikte ivme yakalama yolunda da moral bulan Ostimspor Türkiye şampiyonasına da göz kırptı. Karşılaşmadan attıkları gole doyan Ostimspor, sahada şu kadroyla yer aldı: Basri, Hüseyin, Arif Can, Anıl Can, Enver, Turgut Buğra, Yasin, Muhammed Emre, Burak Can, Yunus Emre ve Şamil Teknik Direktör: Süleyman Mersin