Çıkan yangın sonucunda büyük zarar gören Osmanlı Pazarı’na Keçiören Belediyesi’nden destek sözü.

Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak: Biz esnafımızın her konuda yanındayız. Elimizden ne gelirse, ne zaman desteğimize ihtiyaçları duyarlarsa yanlarındayız.

Osmanlı Pazarı Kooperatif Başkanı Hamit Özsoy: Yangından sonra Mustafa Ak Başkanımız hiç yanımızdan ayrılmadı. Halen sürekli arayıp, gelişmeleri takip ediyor. Çok yakın zamanda pazarımızın yeni planı çizilecek, ısıtması-soğutması olan modern bir tesis Keçiören’e kazandırılacak.

Çıkan yangın sonucunda büyük zarar gören Osmanlı Pazarı’na Keçiören Belediyesi’nden destek sözü. Son gelişmeler konusunda açıklama yapan Osmanlı Pazarı Kooperatif Başkanı Hamit Özsoy şöyle konuştu:
“ Öncelikle şunu belirtmek isterim ki, sıkıntımız çok büyük. Esnafın 100-500 bin TL arası zararı var. Bu zor günümüzde bizden desteklerini esirgemeyen öncelikle Sayın Başbakanımız Ahmet Davutoğlu’na, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanımız Melih Gökçek’e ve bizim başkanımız Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak’a ve ATO Başkanımız Salih Bezci’ye çok teşekkür ederiz. Mustafa Başkanımız zaten bizi çok iyi tanıyor. Her zaman gelir, halimizi hatrımızı sorardı. Yangından sonrada hiç yanımızdan ayrılmadı. Halen sürekli arayıp, gelişmeleri takip ediyor. Çok yakın zamanda pazarımızın yeni planı çizilecek, ısıtması-soğutması olan modern bir tesis Keçiören’e kazandırılacak.”

Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak ise açıklamasında şunları söyledi:
“ Keçiören Belediyesi olarak göreve geldiğimiz günden bu yana sıkıntısı olan, dara düşen, bizim desteğimize ihtiyacı olan her vatandaşımızın hep yanında olduk. Bugünde desteğimize en çok ihtiyacı olan vatandaşlarımız Osmanlı Pazarı esnafı. Biz esnafımızın her konuda yanındayız. Elimizden ne gelirse, ne zaman desteğimize ihtiyaçları duyarlarsa yanlarındayız. Keçiören’de hiç kimse yalnız değildir. Şu anda Ankara Büyükşehir Belediyesi harfiyatını yanan pazarın harfiyatını aldı. Yeni bir proje çizilecek. Daha modern bir tesis en kısa zamanda Keçiören’e yeniden kazandırılacak.”