ISPARTA'NIN HALIFE SULTAN MAHALLESI'NDE BULUNAN ZUBEYDE HANIM ILKOKULU, 2015- 2016 EGITIM VE OGRETIM YILINA OKUL MUDURU ADNAN CELIK (SAG BASTA) , MUDUR YARDIMCISI NAIM AKGUN (SAGDAN IKINCI), REHBERLIK OGRETMENI OSMAN OZKAN VE OKUL HIZMETLISI ONDER PANDAL, 2 BIN LIRALIK TASARRUF SAGLAMA ADINA OKULUN BOYA- BADANASIYLA TEMIZLIK ISLERINI KENDILERI YAPIYOR.(FOTO:MEHMET ERCAKIR/ISPARTA-DHA)

ISPARTA – Isparta’da 14 derslikli Zübeyde Hanım İlkokulu’nun boya badana işlerini müdürü, müdür yardımcısı, rehberlik öğretmeni ve hizmetli birlikte yapıyor. Halife Sultan Mahallesi’nde bulunan Zübeyde Hanım İlkokulu, 2015- 2016 eğitim ve öğretim yılına müdürü, idari kadro ve öğretmenler tarafından hazırlanıyor. Müdürü Adnan Çelik, Müdür Yardımcısı Naim Akgün, rehberlik öğretmeni Osman Özkan ve hizmetli Önder Pandal, okulun boya – badanasıyla temizlik işlerini 2 bin liralık tasarruf sağlama adına Ramazan ayı içerisinde kendileri yapıyor.
332 öğrencinin eğitim ve öğretim göreceği okulda 17 öğretmenin görev yaptığını belirten Okul Müdürü Adnan Çelik, okulun eksikliklerini belirleyerek kendi çabaları ile bu eksiklikleri giderme yoluna gittiklerini söyledi. Sadece malzeme teminini Milli Eğitim Müdürlüğü’nün karşıladığı işçiliği ise okul idarecileri olarak kendilerinin üstlendiğini hatırlattı.

Siz ne düşünüyorsunuz? Yorumunuzu bekliyoruz...