TED Ankara Koleji Vakfı Lisesi öğrencileri, Çamlıdere Osmansin Orta ve ilk Okulu’nda eğitim öğretim gören 120 öğrenciye ünifforma, bot ve kaban hediye ettiler.

TED Ankara Koleji Vakfı Lisesi öğrencilerinden Çamlıdere Osmansin İlk ve Orta Okulu’na anlamlı destek.

Başkentin köklü ve başarılı eğitim kurumunun öğrencilerinin katkıları ile 120 öğrenciye okul üniforması, bot, kaban ve kırtasiye yardımında bulundular.

Çamlıdere ve Doğa Dostları Derneği’nin organizasyonu ile yardımlar öğrencilere teslim edildi.

Osmansin Orta Okulu Müdürü Fatih Türk, yapılan desteklerden dolayı TED Ankara Kolejliler Vakfı Lisesi, yöneticilerine ve öğrencilerine Çamlıdere ve Doğa Dostları Derneği yetkilerine teşekkür etti.

Çamlıdere ve Doğa Dostları Derneği Başkanı Faruk Çalışıcı da eğitim adına yapılan yardımlardan ve desteklerden büyük memnuniyet duyduğunu ifade etti.

Kendisinin 1984 yılında TED Ankara Koleji Vakfı Lisesi’nden mezun olduğuna vurgu yapan Başkan Çalışıcı, “Dernek olarak eğitime çok önem veren bir sivil toplum kuruluşuyuz. 10 yıldır ciddi eğitim adına ciddi çabalar veriyoruz.

Son olarak mezun olduğum okulun öğrencilerinin cep harçlıklarından ve kermeslerden elde ettikleri gelirlerle öğrencilerimize okulu üniforması, kaban, mont ve kırtasiye yardımında bulundular. Başta okul yöneticilerimiz olmak üzere, öğrencilerimize ve ailelerine teşekkür ediyoruz “dedi.

Faruk Çalışıcı ve Yönetim Kurulu üyeleri TED Ankara Koleji Vakfı Lisesi’ni ziyaret ederek Okul Müdürü Aydın Ünal’a teşekkür etti. Katkılarından dolayı Müdür Ünalı ve Müdür Yardımcısı Selahattin Şişman’a bir teşekkür plaketi sunan Başkan Faruk Çalışıcı, TED Ankara Koleji Vakfı Lisesi yönetici, öğretmen ve öğrencilerini Çamlıdere’ye davet etti.