Nesibe Aydın Okulları’nda geleneksel olarak düzenlenen Bahar Şenlikleri yeşillikler içersinde yer alan okul yerleşkesinde yoğun katılımla gerçekleşti. Bu yıl 7.’si düzenlenen şenliğe Manga konseri damgasını vurdu. Nesibe Aydın Okulu velileri Şenliğin başlamasından itibaren Okul Aile Birliği ve Yönetim Kurulunun hazırladığı aktivitelere yoğun ilgi gösterdiler. Her ayrıntının düşünüldüğü şenlikte,  küçük yaş grubu çocuklar için şişme oyun parkları, paintball, 7 boyutlu sinema, trambolin ve çeşitli yaş gruplarının gösterileri ile katılanlara görsel bir şölen yaşatıldı.
Bu aktivitelerin yanı sıra lise müzik gruplarının enfes konseri sonrası Manga grubu sahne aldı. Yoğun ilgi karşısında şaşkınlığını gizlemeyen Manga grubu tüm katılımcılara unutulmaz bir müzik ziyafeti sundu.
Konser sırasında Manga grubu video arama yaparak Kenan Doğulu’ya bağlandı. Tüm seyircilerin katılımı ile dev bir koro halinde Kenan Doğulu’nun doğum günü kutlması yapıldı. Bu arama; hem ünlü sanatçı hem de tüm katılımcılar için büyük süpriz oldu. Ünlü sanatçı da bu keyifli sürprizi sosyal medya üzerinden tüm takipçileri ile paylaşarak bu anıyı taçlandırdı.
Büyük bir aile haline gelen Nesibe Aydın Okulu öğrencileri, velileri ve tüm çalışanları bu şenlikle tüm yılın yorgunluğu ve stresini bu eşsiz denecek Bahar Şenliği ile atmış olduklarını ifade ettiler.