Aşkın Nur Yengi Kıbrıs Rocks Hotel’de yeni albüm unnamedşarkılarıyla sahneye çıktı. Sanatçı yepyeni şarkılarının yanı sıra parmağındaki değerli taşlarla süslü özel tasarım yüzük ile ilgi çekti.

unnamed-2Yüzük ünlülere mücevher tasarlayan firma tarafından, Aşkın Nur Yengi için özel tasarım olarak yapılmış… Sanatçı ikinci gecesinde ise parlak mini etekli kıyafetiyle hayal çekti.
Hafta sonunda Kıbrıs’ta sahneye çıkan ünlü isimlerden biri de pop müziğin usta ismi Aşkın Nur Yengi idi. Sanatçı Rocks Hotel’de iki konser verdi. Sevilen şarkılarını seslendiren sanatçı hayranlarının isteklerine de yer verdi. Her konserinde eline aldığı şişe ile şov yapan Aşkın Nur Yengi sahnede Kıbrıslı sanatçı Nil Burak ile birlikte de şarkı söyledi. Bu hafta içinde yeni şarkılardan oluşan albümünü de piyasaya çıkartacağının müjdesini veren sanatçı albümden şarkılarını da ilk kez Rocks Hotel’de seslendirdi.

İkinci gece ise sahneye mini etekli parlak bir kıyafet ile çıkan Aşkın Nur Yengi, dekolte kıyafeti ve coşkulu şarkıları ile hayranlarını büyüledi. Sanatçı hanım dinleyicileri ile mini kıyafetine rağmen hayal çekmeyi ihmal etmedi.