Türkiye-Hollanda müsabakası yarın saat 19.00′da oynanacak. Türkiye-Hollanda karşılaşmasını İspanya Futbol Federasyonu’ndan Antonio Miguel Mateu Lahoz yönetecek.

Türkiye A Milli Futbol Takımı, Letonya maçında berabere kalarak Avrupa Şampiyonası hayalini riske soktu. Türkiye Hollanda maçı daha bir önem kazandı ve bu maçtan kesin olarak 3 puanla ayrılmak zorunda. Türkiye Hollanda maçı hangi kanalda ve şifresiz mi olacak sorusunun yanıtı haberimizde.
Türkiye-Hollanda müsabakası yarın saat 19.00′da oynanacak. Türkiye-Hollanda karşılaşmasını İspanya Futbol Federasyonu’ndan Antonio Miguel Mateu Lahoz yönetecek. Lahoz’un yardımcılıklarını Pau Cebrian Devis ve Roberto Diaz Perez Del Palomar yapacak. Müsabakanın dördüncü hakemi Jon Nunez Fernandez, ilave yardımcı hakemleri ise Carlos Del Cerro Grande ile Alejandro Jose Hernandez olacak.
Hollanda’da iki önemli isim Türkiye maçında oynayamayacak. İzlanda maçında sakatlanan Robben ile kırmızı kart gören Martins Indi. Türkiye Hollanda maçı yarın Show TV’den canlı olarak yayınlanacak.Türkiye Milli Takımı’nın grupta yapacağı diğer maçlar şu şekilde; Çek Cumhuriyeti ile deplasmanda 10 Ekim’de karşılaşacak. Gruptaki son maç ise Türkiye – İzlanda maçı ise 13 Ekim 2015′de.