‘Gelecek Nesiller İçin Yeşil Bir Dünya’ oluşturmak mottosuyla açılan Expo 2016 Antalya’da, megastar Tarkan, 17 Eylül’de konser verecek.

'GELECEK NESILLER ICIN YESIL BIR DUNYA' OLUSTURMAK MOTTOSUYLA ACILAN EXPO 2016 ANTALYA'DA, MEGASTAR TARKAN, 17 EYLUL'DE KONSER VERECEK.(FOTO:ANTALYA-DHA)
‘GELECEK NESILLER ICIN YESIL BIR DUNYA’ OLUSTURMAK MOTTOSUYLA ACILAN EXPO 2016 ANTALYA’DA, MEGASTAR TARKAN, 17 EYLUL’DE KONSER VERECEK.(FOTO:ANTALYA-DHA)

Bugüne kadar dünyaca ünlü şarkıcı ve grupları ağırlayan Expo 2016 Antalya, yerli sanatçıların konserlerine de ev sahipliği yapmayı sürdürüyor. Daha önce 9 Temmuz’da Expo 2016 Antalya Kır Aktivite Alanı’nda yaklaşık 20 bin hayranına benzersiz bir müzik ziyafeti veren megastar Tarkan, 17 Eylül akşamı ikinci kez Expo 2016’da hayranlarıyla buluşacak.

BİLETLER SATIŞTA

Sevilen şarkılarından oluşan bir repertuvarla bir kez daha Expo 2016 Antalya’da hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanan Tarkan’ın konserini takip etmek isteyenler için biletler, Biletix’te satışa çıktı.

Expo 2016 Antalya, sürpriz konserler, sergiler, uluslararası sempozyumlar. Çocuk kongreleri, sahne sanatlarıyla kentin sosyal ve kültürel hayatına renk katmaya devam edecek.