MEDİCANA Sivasspor’un orta saha oyuncusu Burhan Eşer, aldıkları sonuçları telafi edeceklerini, takımdaki uyum sorununu da en kısa sürede atlatacaklarını söyledi.
Kulübün yayın organı Sivasspor Dergisi’nin ekim ayı konuğu olan Burhan Eşer, kırmızı beyazlı takımda oynadığı için mutlu olduğunu dile getirdi. Burhan Eşer, bu sezona istedikleri gibi başlayamadıklarını ifade ederken şöyle konuştu:
Sergen Hoca ile yeni sezonda yeni bir yapılanmaya gittik. Çok transferler oldu, Sivasspor kabuk değiştirdi. Biz sezona tam istediğimiz gibi başlayamadık ama bir uyum sorunumuz var. Bunu atlattıktan sonra bu sene taraftarlarımıza geçen seneki sıkıntıları yaşatmayacağız. Hocamız zaten yeni nesil hocaların içerisinde en kıymetlisi, en zekisi. Onun da kendine göre hedefleri var, bizim de kendimize göre hedeflerimiz var. Geçen sene taraftarımızı üzdük, o sıkıntıları bu sene yaşatmak istemiyoruz.”
ÖZÜR DİLİYORUZ
Taraftarlarına sezona kötü bir başlangıç yaptıkları için özür borçlu olduklarını ifade eden Burhan Eşer, bu konuda şunları söyledi:
“Taraftarlarımızdan geçen yıl yaşattığımız sıkıntılardan dolayı ve bu seneki sonuçlardan dolayı, öncelikle özür diliyorum. Onlar üzüldükçe, bizler de onlardan kat kat fazla üzüldük. Biz mağlubiyet ve galibiyetle haftamızı geçiren insanlarız.”
BURADA MUTLUYUM
Medicana Sivasspor takımıyla geç kalınmış bir birlikteliğinin olduğunun da altını çizen Burhan Eşer, şöyle devam etti:
“Sivasspor’da olmak güzel bir duygu. Sivas’ın en önemli eğlencesi Sivasspor. Herkes Sivasspor’un başarısıyla ya da başarısızlığı ile seviniyor, üzülüyor. Bizler de bunun farkındayız. Ben de bu büyük ailenin bir ferdi olmaktan gurur duyuyorum. Her zaman dediğim gibi Sivasspor’la geç kalınmış bir birlikteliğimiz vardı. Her sene Sivasspor’a transfer olmam söz konusu olmuştu ama bir türlü nasip olmamıştı. Bu sezon üçüncü sezonum, Sivasspor’da olmaktan mutluyum.”