‘I like the move it, move it’ adlı şarkısı ile tüm dünyayı kasıp kavuran şarkıcı Mad Stuntman,. Amerika’dayken Türkiye’deki terör olaylarından haberdar olmasına karşın programını iptal etmediğini söyledi. Mad Stuntman, “Ne olursa olsun Türkiye görülmesi gereken bir yer. İleride Marmaris’e yerleşmeyi düşünebilirim” dedi.
‘İbiza Planet Party With Drummer Jay Show & Reel 2 Real The Mad Stuntman’ konsepti ile Alanya ve İstanbul Moda’da verdiği iki konserin ardından yolu Marmaris’e düşen ve Barlar Sokağı’nda bir barda sahne alan Mad Stuntman, Cettia Beach Resort’ta DHA’nın sorularını yanıtladı. Asıl adı Mark Quashie olmasına ragmen sahnede Mad Stuntman adını kullanan 48 yaşındaki ünlü şarkıcı, sempatik tavırlarıyla dikkat çekti. Türkiye’ye daha önce 4 kez geldiğini hatırlatan Mad Stuntman, gece hayatı ve parti atmosferine övgüler yağdırdı. Türkiye’deki terör olaylarıyla ilgili televizyonlardan haberleri takip ettiğini kaydeden Mad Stuntman, güvenli olduğuna inandığı için programını iptal etmediğini dile getirdi.
‘BURADA YAŞAMAK GÜZEL OLUR’
Marmaris’te bolca gezme fırsatı yakaladığını belirten Mad Stuntman, “Marmaris’i çok ama çok beğendim. Gece hayatı kadar kadınlarınız da çok güzel. Hepiniz inanılmaz bir şekilde enerjik ve hareketlisiniz. İlerde yerleşmeyi bile düşünebilirim. Bunun gerçekleşmesi biraz zaman alabilir ama burada yaşamak gerçekten çok güzel olur. Türkiye’de insanlar, konserlerimi hayranlıkla izliyor, tanışmak isteyip imza alıyorlar. Amerika’da biz sadece televizyonlardan Türkiye ile ilgili kötü haberleri görüyoruz. Ama buraya geldiğinizde buranın ne kadar güzel olduğunu görme şansınız oluyor. Yemekler de çok güzel. Şişmanlamamaya dikkat ediyorum ama zaten şişmanım. En çok Sultanahmet ve İnegöl köftelerini beğendim ama özellikle onların yanında verilen biber turşusu muhteşem güzel. Her yemekte en az iki tabak turşu yedim.