Lösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV) Antalya Şubesi, Türkiye’deki diğer şubelerle eşzamanlı Antalya’da yaşayan kanser hastalarının ailelerine et ve et ürünleri yardımında bulundu.

LÖSEV Antalya Şubesi, Antalya merkez ve ilçeleri başta olmak üzere Burdur ve Isparta’da kayıtlı lösemili çocukların ailelerine içinde 8 kilogram taze kırmızı etin bulduğu yardım paketi dağıttı. Antalya Şube Halkla İlişkiler Sorumlusu Deniz Çetin, Türkiye genelinde 21 bin kayıtlı üyesi bulunan, Antalya bölgesinde ise 400’ü aşkın kayıtlı üyesi olduğunu söyledi.

Paketleri ailelere tek tek teslim eden Çetin, sayıları her geçen gün artan kanser hastaları ve onların ihtiyaç sahibi ailelerine yıl boyunca et ve et ürünlerinin yanı sıra kuru gıda, mobilya, oyuncak gibi yardımları ulaştırdıklarını kaydetti. Deniz Çetin, Kurban Bayramı öncesi kendileri ve bağışçılar sayesinde ihtiyaç sahibi hastaların ailelerine yardımda bulunduklarını aktardı.

Deniz Çetin, Kurban Bayramı öncesi vekaleten kurban bağışlamak isteyen bağışçıların da tüm banka şubelerinden, bankaların internet sitelerinden, LÖSEV’in kendi internet sitesinden ve PTT aracılığıyla bağış yapabileceklerini kaydetti.