Libya Misrata Belediyesi Meclis Üyeleri ve birim müdürlerinden oluşan bir heyet, Keçiören Belediyesi’nin hizmetleri ile ilgili bilgi almak ve incelemelerde bulunmak amacıyla Keçiören’e geldi.

Heyete Keçiören’in vizyon projesi Gümüşdere Ihlamur Vadisi, Botanik Park ve belediye müdürlükleri gezdirilerek belediyenin çeşitli hizmetleri ve projeleri tanıtıldı.
Keçiören Belediyesi’nin hizmetlerini çok beğendiklerini ve örnek alacaklarını ifade eden konuk heyet üyeleri, kendilerine çok güzel bir misafirperverlik örneği gösteren Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak’a teşekkür ettiler.

Libya heyeti Keçiören’de
Libya heyeti Keçiören’de

Heyetin Keçiören’deki hizmetleri yerinde görüp inceleme şansını bulduğunu belirten Başkan Mustafa Ak ise, “Görsel olarak yapılan ziyaret her zaman faydalıdır.

Umut ediyorum ki Keçiören’i beğenmişsinizdir. Biz Keçiören Belediyesi olarak birikimlerimizi, tecrübelerimizi paylaşmaya her zaman hazırız. Her belediyenin bir başka belediyeden öğrenecekleri vardır. Türkiye ile alakalı güzel izlenimlerle ülkenize dönmenizi umut ediyorum” mesajını verdi.

FACEBOOK YORUMLARI