Bodrum’da sahne alan Kurtalan Ekspres, hayranlarını coştururken, merhum usta isimleri de anmayı unutmadı.

Barış Manço’nun 1972 yılında kurduğu Kurtalan Ekspres, Bodrum Kule Bar’da sahne aldı. ‘Dönence’ adlı şarkı ile hayranlarının karşısına çıkan grup, ‘Can bedenden çıkmayınca’ ve ‘Unutmadım’ diye devam ettiği konserinde, Barış Manço, Cem Karaca ve Bahadır Akkuzu’yu andı.

: MUGLA'NIN BODRUM ILCESI'NDE ROCK BARDA SAHNE ALAN KOKLU MUZIK GRUBU KURTALAN EKSPRES, HER ZAMAN OLDUGU GÝBÝ SAHNEDE BARIS MANCO, CEM KARACA VE BAHADIR AKKUZU'YU ANDI. GRUBUN BAS GITARCISI AHMET GUVENC "BIR SELAMDA NESET ERTAS'A GONDERELIM" DEDIKTEN SONRA GRUP, IZLEYENLERINDE ESLIGINDE ERTAS'IN'NEREDESIN SEN' ADLI ESERINI SESLENDIRDI. (FOTO: OSMAN URAS / BODRUM, DHA)
: MUGLA’NIN BODRUM ILCESI’NDE ROCK BARDA SAHNE ALAN KOKLU MUZIK GRUBU KURTALAN EKSPRES, HER ZAMAN OLDUGU GÝBÝ SAHNEDE BARIS MANCO, CEM KARACA VE BAHADIR AKKUZU’YU ANDI. GRUBUN BAS GITARCISI AHMET GUVENC “BIR SELAMDA NESET ERTAS’A GONDERELIM” DEDIKTEN SONRA GRUP, IZLEYENLERINDE ESLIGINDE ERTAS’IN ‘NEREDESIN SEN’ ADLI ESERINI SESLENDIRDI.
(FOTO: OSMAN URAS / BODRUM, DHA)
MUGLA'NIN BODRUM ILCESI'NDE ROCK BARDA SAHNE ALAN KOKLU MUZIK GRUBU KURTALAN EKSPRES, HER ZAMAN OLDUGU GÝBÝ SAHNEDE BARIS MANCO, CEM KARACA VE BAHADIR AKKUZU'YU ANDI. GRUBUN BAS GITARCISI AHMET GUVENC (FOTOGRAFTA) "BIR SELAMDA NESET ERTAS'A GONDERELIM" DEDIKTEN SONRA GRUP, IZLEYENLERINDE ESLIK ETITIGI ERTAS'IN'NEREDESIN SEN' ADLI ESERINI SESLENDIRDI. (FOTO: OSMAN URAS / BODRUM, DHA)
MUGLA’NIN BODRUM ILCESI’NDE ROCK BARDA SAHNE ALAN KOKLU MUZIK GRUBU KURTALAN EKSPRES, HER ZAMAN OLDUGU GÝBÝ SAHNEDE BARIS MANCO, CEM KARACA VE BAHADIR AKKUZU’YU ANDI. GRUBUN BAS GITARCISI AHMET GUVENC (FOTOGRAFTA) “BIR SELAMDA NESET ERTAS’A GONDERELIM” DEDIKTEN SONRA GRUP, IZLEYENLERINDE ESLIK ETITIGI ERTAS’IN ‘NEREDESIN SEN’ ADLI ESERINI SESLENDIRDI.
(FOTO: OSMAN URAS / BODRUM, DHA)

Grubun basgitarcısı Ahmet Güvenç, “Unutamadığımız başkaları da var” diyerek bu isimleri saydıktan sonra, “Bir selam da Neşet Ertaş’a gönderelim mi?” diye seslendi. Grubun sahne performansı, 2012 yılında 74 yaşındayken hayatını kaybeden Neşet Ertaş’ın ‘Neredesin sen’ eserinin seslendirilmesi ile devam etti. İzleyenler de hep bir ağızdan eşlik etti.

Hareketli ve slow şarkılarla gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam eden performansı beğeni topladı. İzleyenler şarkılara eşlik edip eğlendi.