Ana Sayfa Astroloji & Burçlar Vuslat'la Kozmoz'dan Dünya'ya - 31 Mayıs 2018 Jüpiter Günü

Vuslat’la Kozmoz’dan Dünya’ya – 31 Mayıs 2018 Jüpiter Günü

-

31 Mayıs 2018 Jüpiter Günü; Aile içi geçimsizlikler, anlaşmazlıklar ya da uzlaşmaya dayalı alınacak birtakım kararlar bugün ön planda olacak.

Önceki zamanlarda yapılmış olan bazı hatalar, telafisinin zor olduğunu düşündüğümüz birtakım yanlışlıklar ile ilgili düzeltme yolunda fazla çaba sarf etmemiz gerekiyor.

31 Mayıs 2018 Jüpiter Günü, hareketli bir gün, deyim yerinde ise hedefe kilitlenmiş bir pozisyondayız. Olayları tek taraflı değil, çok yönlü bir bakış açısıyla değerlendiriyoruz. Günlük yaşantımızda karşılaştığımız sorunların üstesinden gelmek için güvendiğimiz insanlarla yardımlaşmak, işimizi kolaylaştıracaktır. Çok uzun zamandır faaliyete geçirmek istediğimiz bir şeyler için start vereceğiz. Rutin gidişin dışında reformist bir yaklaşımla harekete geçebilir, plan, proje ve geliştirme aşamalarını gözden geçirebiliriz.

Bugün değişken ruh halimiz ve isteklerimizin sınırsız bir boyutta olması, yaşadığımız hayatın ne kadar renkli olduğunu ve insan olmanın değerli ayrıcalığının bir göstergesi hiç şüphesiz.

Vuslat Olcaydu
Vuslat Olcayduhttps://sonsoz.com.tr
2004 yılında İngiltere'de bulunan Mayo School of Astrology okuluna bağlı eğitmen, profesyonel, yüksek astrolog Sadi Tepeköy'den astroloji mühendisliği diplomasını aldı. 2013 yılından itibaren, dünyamızda antik çağlardan bu zamana kadar yaşanan ufo fenomenleriyle ilgili bilgi ve bulguları araştırmaya başladı. Şimdi Sonsöz Gazetesi'nde yazıyor...

Bu Haberler Kaçmaz!

Çocukların yüzde 30’u kabızlıktan yakınıyor

Çocuk Gastroenteroloji Uzmanı Doç. Dr. Meltem Uğraş, çocukların yaklaşık yüzde 30’unun, polikliniklere başvuran çocukların ise yüzde 1 ila 2'sinin kabızlıktan yakındığını vurguladı.