Ana Sayfa Astroloji & Burçlar Vuslat'la Kozmoz'dan Dünya'ya - 30 Mayıs 2018 Merkür Günü

Vuslat’la Kozmoz’dan Dünya’ya – 30 Mayıs 2018 Merkür Günü

-

30 Mayıs 2018 Merkür Günü; Yeni çağa ayak uydurmaya çalışıyoruz.

Son yıllarda zevklerimiz, isteklerimiz, ilişkilerimiz daha da önemlisi hayata bakışımız değişim gösterdi.

30 Mayıs 2018 Merkür Günü, bu yeni düzene mecburen uyum sağlamaya çalışırken bugünlere gelmemizi sağlayan, bizi biz yapan birtakım değerlerimizi de kaybetmeden ve nereden geldiğimizi unutmadan yaşamamız gerekiyor.

Bugün geçmişte bıraktığımız, yarım kalmış bazı olaylar ve ilişkilerle ilgili durumlar karşımıza çıkabilir, ayrıca büyüklerimizden kalan, bizim için değerli olan, eskimiş, yıpranmış birtakım eşyalarımızı onarma ve yenileme faaliyetlerinde bulunacağız. Bugün insani değerlerimizin ve merhamet duygumuzun yüksek olduğunu söyleyebilirim. Yaşadığımız çevredeki tüm canlılara yardım etme içgüdüsü ve hayatın farkındalıklarını fazlasıyla hissedeceğimiz bir gün bizi bekliyor.

Vuslat Olcaydu
Vuslat Olcayduhttps://sonsoz.com.tr
2004 yılında İngiltere'de bulunan Mayo School of Astrology okuluna bağlı eğitmen, profesyonel, yüksek astrolog Sadi Tepeköy'den astroloji mühendisliği diplomasını aldı. 2013 yılından itibaren, dünyamızda antik çağlardan bu zamana kadar yaşanan ufo fenomenleriyle ilgili bilgi ve bulguları araştırmaya başladı. Şimdi Sonsöz Gazetesi'nde yazıyor...

Bu Haberler Kaçmaz!

Çocukların yüzde 30’u kabızlıktan yakınıyor

Çocuk Gastroenteroloji Uzmanı Doç. Dr. Meltem Uğraş, çocukların yaklaşık yüzde 30’unun, polikliniklere başvuran çocukların ise yüzde 1 ila 2'sinin kabızlıktan yakındığını vurguladı.