Ana Sayfa Astroloji & Burçlar Vuslat'la Kozmoz'dan Dünya'ya - 11 Haziran 2018 Ay Günü

Vuslat’la Kozmoz’dan Dünya’ya – 11 Haziran 2018 Ay Günü

-

11 Haziran 2018 Ay Günü; Geçen zaman, yaşadıklarımız her daim bize tecrübe kazandırıyor ve olgunlaşmamızı sağlıyor.

11 Haziran 2018 Ay Günü, yaşadığımız her dönemin kendine göre ayrı bir güzelliği ve farklılıkları var, bugün üzerimizde geçmişin derin izlerini taşıyor olmanın verdiği bir yorgunluk var. Genç ya da yaşlı olalım, her geçen günün artık geçmişte kaldığı gerçeğini değiştiremeyeceğimizi unutmayalım, bu duyguların ağır basacağı bir gün. Uzun zamandır yatırım amaçlı girişimde bulunmak istediğimiz ancak cesaret edemediğimiz her ne var ise, bugün pozitif yönde bir gelişme söz konusu. İlişkilerimizi tekrar gözden geçireceğiz ve yolunda gitmeyen bir şeylerin nedenlerini bulmaya çalışacağız.

Bugün tamamlanmayı bekleyen birçok konu var, son görüşmeler yapılacak, imzalar atılacak ve karşılıklı diyaloglar, işbirlikleri gündeme gelecek.

Vuslat Olcaydu
Vuslat Olcayduhttps://sonsoz.com.tr
2004 yılında İngiltere'de bulunan Mayo School of Astrology okuluna bağlı eğitmen, profesyonel, yüksek astrolog Sadi Tepeköy'den astroloji mühendisliği diplomasını aldı. 2013 yılından itibaren, dünyamızda antik çağlardan bu zamana kadar yaşanan ufo fenomenleriyle ilgili bilgi ve bulguları araştırmaya başladı. Şimdi Sonsöz Gazetesi'nde yazıyor...

Bu Haberler Kaçmaz!

Çocukların yüzde 30’u kabızlıktan yakınıyor

Çocuk Gastroenteroloji Uzmanı Doç. Dr. Meltem Uğraş, çocukların yaklaşık yüzde 30’unun, polikliniklere başvuran çocukların ise yüzde 1 ila 2'sinin kabızlıktan yakındığını vurguladı.