Ana Sayfa Astroloji & Burçlar Vuslat'la Kozmoz'dan Dünya'ya - 1 Haziran 2018 Venüs Günü

Vuslat’la Kozmoz’dan Dünya’ya – 1 Haziran 2018 Venüs Günü

-

1 Haziran 2018 Venüs Günü; Artık çok özlediğimiz yaza merhaba demek üzereyiz, canlı, bir o kadar da yüksek motivasyonlu bir gün.

1 Haziran 2018 Venüs Günü enerjimiz tavan yapıyor, güçlü, tuttuğunu kopartan bir yapı içerisindeyiz, ben egomuz fazlasıyla yüksek, kendimizi her zamankinden daha fazla düşünüyor ve etrafımızdakilere karşı bencilce davranışlar sergiliyor olabiliriz ancak tartışmalara fırsat vermeyelim ve bu tür ortamlardan uzak duralım, günün getirdiği güzelliklerden yararlanalım.

Bugün içimizde biriktirdiğimiz ve büyüttüğümüz sorunları dışarıya çıkarabilir ve gökyüzünden gelen pozitif enerjiler sayesinde tamamen unutabilriz. Bir süredir istemeden yaptığımız ve angarya olarak gördüğümüz birtakım işler artık sona eriyor.

Bu dönem kafamızı toparlayacak ve gönüllü olarak yapacağımız çalışmalara imza atacağız.

Vuslat Olcaydu
Vuslat Olcayduhttps://sonsoz.com.tr
2004 yılında İngiltere'de bulunan Mayo School of Astrology okuluna bağlı eğitmen, profesyonel, yüksek astrolog Sadi Tepeköy'den astroloji mühendisliği diplomasını aldı. 2013 yılından itibaren, dünyamızda antik çağlardan bu zamana kadar yaşanan ufo fenomenleriyle ilgili bilgi ve bulguları araştırmaya başladı. Şimdi Sonsöz Gazetesi'nde yazıyor...

Bu Haberler Kaçmaz!

Çocukların yüzde 30’u kabızlıktan yakınıyor

Çocuk Gastroenteroloji Uzmanı Doç. Dr. Meltem Uğraş, çocukların yaklaşık yüzde 30’unun, polikliniklere başvuran çocukların ise yüzde 1 ila 2'sinin kabızlıktan yakındığını vurguladı.