MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, TBMM’de partisinin grup toplantısında konuştu. Bahçeli, “Bu uğurda üstlendiğimiz tarihi sorumluluğun hep birlikte farkındayız. A’dan Z’ye tüm dava arkadaşlarımın aynı şevk ve heyecanla mücadeleyi sürdüreceğine inanıyorum. Komplo kuruyorlar, önümüzü kesmeyi planlıyorlarmış, vız gelir.

Bilmiyorlar ki, inanmış Milliyetçi-Ülkücü bir kalbin karşında hiçbir şeytani dürtü, hiçbir saray saldırısı, hiçbir küresel senaryo duramamış, duramayacaktır” dedi.

“VAZGEÇECEĞİMİZİ BEKLİYORLARDI, YANLIŞA DÜŞTÜLER”

Bahçeli, “Her türlü engellemeye, her türlü zorlama ve karşı propagandaya rağmen TBMM’nin 26. Dönemi’nde de birlikteyiz. Bizim yılacağımızı düşünenlere en güzel cevap bu kutlu çatının altına yüreğiyle gelen, oyunları boza boza burada anıtlaşan 40 yiğit Türk milliyetçisidir. Partimizin 26. Dönem 1. Yasama Yılı’nın bu ilk grup toplantısına başlarken sizleri, ekranları başında bizi izleyen aziz vatandaşlarımı, yurt dışında yaşayan kardeşlerimi, Türk ve İslam’ın yaşandığı tüm coğrafyaları sevgi ve saygılarımla selamlıyorum. Dosta ve düşmana bozkurt gibi dikilen ve duruş gösteren cefakâr, fedakar tüm dava arkadaşlarıma, teşkilatlarımızın tüm mümtaz yöneticilerine bu vesileyle şükranlarımı sunuyorum.