Çankaya Halk Eğitim Merkezi (ÇAHEM) ile yapılan işbirliği ile Çankaya Belediyesi’ne bağlı 18 Toplumsal Dayanışma Merkezi’nde açılan kursların dönem sonu sergisi Karum İş Merkezi’nin tüm katlarında oluşturulan galerilerde gerçekleştirildi. Serginin açılışında bir konuşma yapan ÇAHEM Müdürü Namık Kemal Yıldız, Belediye ile güzel bir hizmete imza attıklarını belirterek, “Emek veren gönül veren herkese teşekkür ediyorum” dedi.
Bugüne dek 3 Çankaya Evi açtıklarını, 5 Çankaya Evi’nde de açılış sürecine girdiklerini ifade eden Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, TODAM’larda fiziki koşulların iyileştirilerek hizmet kalitesini artırdıklarını aktardı.
Vatandaşların memnuniyeti için çalıştıklarını belirten Taşdelen, “Sizler için varız” dedi. Taşdelen, CHP Çankaya ilçe Başkanı Selçuk Dereli, Ankara Büyükşehir Belediyesi CHP Grup Başkanvekili Doğan Yılmazkaya ve Çankaya Belediyesi Başkanvekili Kadir Yıldırım’ın da katıldığı serginin açılış töreninde seçim vaatlerinde Çankaya’nın adının geçmesine de değindi.