Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup’ta zirve umutları taşıyan Keçiörengücü, ligin son sıralarında yaşam savaşı veren Hacettepe’ye acımadı. 2-1.

Karşılaşmanın başlarında denk güçlerin mücadelesi şeklinde geçen ve karşılıklı ataklarla süren mücadelenin ilerleyen dakikalarında Keçiörengücü ağırlığını ve üstünlüğünü hissettirmeye başladı ve Umut’un ayağından kazandığı golle ilk yarıyı 1-0 önde kapattı.

İkinci yarıya daha atak ve hızlı bir başlangıç yapan Hacettepe aradığı gole maçın son dakikalarında kavuşmasına rağmen bu sevinci sadece bir dakika sürdü ve bitime saniyeler kala Yıldıray’ın golüne engel olamayınca karşılaşmadan boynu bükük ayrıldı.

STAT: Keçiören Aktepe
HAKEMLER: Çağdaş Altay (**), Sefa Özcan (**), Hakan Yoldaş (**)
KEÇİÖRENGÜCÜ: Egemen (**), Tarık (**), Kerem (**), Bora (***), Mehmet Kuruoğlu (**), Yasin (*), Uğur (*), Umut (***) [Burak (*), dk 80], Hüseyin (**) [Mehmet Besler (?), dk 90], Yıldıray (***), Ahmet (*) [Timur (**), dk 74]
HACETTEPE: Yasin (*), Rahmi Can (*), Hüseyin (**), Yıldırım (*), Taylan (**), Berat (*) [Mehmet Tuğrul (**), dk 57], Orhan (**), Mahmut (***), Kadir (**), Fethi (**), Murat (*) [Onur (*), dk 37] [Serdarcan (*), dk 77]
SARI KARTLAR: Mehmet Kuruoğlu, Bora, Egemen, Yıldıray (Keçiörengücü); Rahmi Can, Orhan (Hacettepe)
KIRMIZI KART: Rahmi Can (2. sarıdan, dk 78) Hacettepe
GOLLER: Umut (dk 35), Yıldıray(dk 90+1) Keçiörengücü, Mahmut (dk 89) Hacettepe

FACEBOOK YORUMLARI