Ankara’da yoğun kar yağışı ve buzlanma nedeniyle Cuma günü okulların tatil edilmesiyle karnelerini alamayan 19 Mayıs İlköğretim Okulu  4/R sınıfı öğrencileri dün karnelerini  Öğretmenleri Fadime Duman’ın elinden  aldı.

Ankara’da yoğun kar yağışı ve buzlanma nedeniyle Cuma günü okulların tatil edilmesiyle karnelerini alamayan  (Deniz Ünal, Sude Bulduklu, Zehra Çelik, İlayda Saruhan, Defne Ceren, Yasin Boran, Türkan Bulgurlu, Zeynep Naz Erdem, Berinsu Aydın, Sadettin Kıratlı, Muhammet Talha Akbay, Şahin Aydoğan, Sudenaz Taşman, Ömer Faruk Yıldırım, Yasin Ahi, Yusuf Yılmaz, Talha Özmen, Zeynep Kıratlı, Talha Gökhan Gökçe, İsmail Talha Ateş, Cemil Dargi, Simgenur Gökmen) 19 Mayıs İlköğretim Okulu 4/R sınıfı öğrencileri dün karnelerini Öğretmenleri Fadime Duman’ın elinden aldı. Karneleri dağıtırken çok duygulanan Fadime öğretmen, öğrencileriyle büyük gurur duyduğunu, böyle başarılı çocuklar yetiştirmenin kendisini çok mutlu ettiğini belirtti.
Öğrenciler adına da bir konuşma yapan Defne Ceren, öğretmenine yıl boyunca verdiği emekleri için teşekkür ederek kendisine layık olmaya çalışacaklarını belirtti
Karneleriyle birlikte takdir ve teşekkür belgesi alan çocukların ve velilerin mutlulukları görülmeye değerdi . Öğretmenleri ve velilerinin büyük takdirini toplayan öğrenciler büyük bir sevinç içinde sömestir tatiline çıkarken şimdiden arkadaşlarını ve okulu çok özleyeceklerini belirtti.