Futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen’in, anayasa değişikliği referandumuna ilişkin başlattığı “Güçlü Türkiye için evet” kampanyasına katılım çığ gibi büyüyor.

Kahramankazanlı amcalar da kampanyaya destek vererek, “Güçlü bir Türkiye için biz de varız, evet diyoruz” dedi.

Eski futbolcu ve futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen’in, nisan ayında yapılacak anayasa değişikliği referandumuna ilişkin başlattığı “Güçlü Türkiye için evet” kampanyasına katılım dalga dalga artıyor.

Kahramankazanlı amcalar da “biz de varız” dedi
Kahramankazanlı amcalar da “biz de varız” dedi

Sanat, siyaset ve spor camiasından birçok ünlünün katıldığı kampanyaya bir destek de Kahramankazanlı amcalardan geldi. İlçe merkezinde “Cavit’in Kahvesi” olarak bilinen bir kıraathanede bir araya gelen Kahramankazanlı amcalar “Güçlü Türkiye için evet” kampanyasına katıldı.

Kahramankazanlı amcalar kampanyaya destek vererek, hep bir ağızdan “Güçlü bir Türkiye için biz de varız, evet diyoruz” dedi.

Başkan Ertürk paylaştı

Kahramankazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk de, Kahramankazanlı amcaların kampanya için çektikleri videoyu Twitter hesabından paylaştı.

Başkan Ertürk, paylaşımında, “Güçlü Türkiye için, istikrarlı Türkiye için Kahramankazanlı amcalarımızla Referandumda #EVET diyoruz” ifadelerini kullandı.